Як потрібно годувати дітей.

Від правильного і якісного харчування безпосередньо залежить здоров'я ваших дітей. Щоб рости і повноцінно розвиватися, дитина повинна з їжею отримувати необхідну кількість вітамінів і корисних речовин.
Інструкція
1
Основа правильного харчування - це їжа, яка відповідає віку дитини. Для новонародженого найкращим ласощами є молоко матері, а для малюка постарше грудного молока вже недостатньо, необхідне введення прикорму. Діти швидко ростуть, вони розвиваються буквально «семимильними кроками». Чим доросліша дитина, тим більш різноманітне і корисне харчування йому потрібно.
2
Слідкуйте за якістю продуктів, вони повинні бути свіжими. Важлива їх первісна обробка - ретельне миття та очищення. Звертайте увагу на дату виготовлення і термін придатності продуктів. Недотримання санітарно - гігієнічних норм в процесі приготування їжі може викликати розлад шлунка або отруєння організму.
3
Готуйте їжу невеликими порціями, не варто варити величезну каструлю супу, щоб потім кілька днів його їсти. Свіжоприготовані страви набагато смачніше і корисніше розігрітих. Користуйтеся допомогою сучасних побутових кухонних приладів. Блендери, кухонні комбайни, мультиварки і соковижималки значно полегшать процес приготування їжі і заощадять вам багато часу.
4
Намагайтеся зробити дитячий раціон не тільки корисним, але і різноманітним. У меню повинні бути присутніми супи, каші, м'ясо, риба, молочні продукти. Обов'язкова наявність у щоденному раціоні дитини зелені, фруктів і овочів. Не забувайте про свіжі соках - це просто джерело вітамінів і мінеральних речовин.
5
Додаткові складнощі з приготуванням їжі виникають у батьків, діти яких страждають харчовою алергією. Після проходження всіх медичних процедур, здачі аналізів і консультації з лікарем намагайтеся дотримуватися спеціальної гіпоалергенної дієти. Дане меню передбачає обмеження або повне виключення продуктів, які викликають у дитини алергічну реакцію.