Як потрібно одягати дитину.

Серед величезного розмаїття дитячого одягу на будь-який колір, смак і ціновий діапазон легко розгубитися. Батьки, піддаючись віянням моди або купуючи без розбору все строкате хлоп'яче посаг, часто не вміють правильно одягати своїх дітей.
Інструкція
1
Основне правило - одягайте дітей по погоді. Від цього залежить не тільки комфорт, але і здоров'я вашої дитини. Не здійснюйте поширену помилку багатьох батьків - не кутайте дитини. Занадто тепло одягнені діти застуджуються частіше, ніж малюки, які легко одягнені.
2
В теплу пору року тонке політиці або шортики і футболка - відмінний варіант для прогулянки. На випадок прохолодного вітру можете захопити легку кофту. Обов'язково подбайте про головний убір для дитини, щоб сонце не напекло йому голову. У міжсезоння справжнім порятунком є джинсовий одяг. Вона досить щільна, комфортна і функціональна. Доповнить джинсовий наряд теплий светр, куртка і зручні черевики - і ось дитина вже готовий до прогулянки. Зима - це час легких комбінезонів з пуху, холлофайбера, Тинсулейт або синтепону. Вони добре захищають від морозів, гіпоалергенні і зносостійкі.
3
Обов'язково стежте за тим, щоб одяг був дитині точно впору. Запам'ятайте або запишіть усі дитячі розміри. Перед покупкою нехай юний модник обов'язково приміряє вподобану річ. Упевніться, що шви не труть і одяг ніде не висить і не настовбурчується.
4
Дитячий одяг має бути не тільки модною і красивою, але також якісною і безпечною. Перевірте всі шви, блискавки і застібки. Віддавайте перевагу речам, зшитим з натуральних і екологічно чистих матеріалів. Крім того одяг має бути зручним, функціональної і зносостійкого. Діти багато рухаються і постійно забруднюються, тому речі повинні бути міцними і легкими у догляді.
5
Дитячий одяг яскрава і весела, але одягати дитину в усі кольори веселки все ж не варто. Прищеплюйте йому з раннього віку смак і почуття стилю.