Як відключити інтернет на Samsung. телефони самсунг інтернет відключити.

Певні мобільні додатки досить активно використовують підключення до інтернету. Дана особливість може нанести серйозної шкоди людям, які не підключають безлімітні інтернет-тарифи.
Інструкція
1
Якщо ви не бажаєте використовувати мобільний телефон для доступу до різних мережевих ресурсів, вимкніть цю можливість. Оптимальним рішенням буде повністю відключити послуги передачі даних, звернувшись до фахівців оператора.
2
Зверніться в технічну підтримку компанії, що надає вам послуги мобільного зв'язку. Опишіть вашу проблему і попросіть операторів відключити послугу передачі даних. Можливо, для реалізації даної вимоги вам буде потрібно відвідати офіс оператора і написати заяву.
3
В тому випадку, якщо дану процедуру можна здійснити без вашого втручання, перезавантажте мобільний телефон після відключення послуг передачі даних.
4
Ви також можете самостійно вирішити подібну проблему. Для цього вам необхідно змінити настройки підключення до інтернету. Увімкніть мобільний телефон. Відкрийте меню налаштувань пристрою.
5
Для початку спробуйте повністю заблокувати вихід в мережу. Відкрийте меню «Захист». Знайдіть пункт «Блокування доступу в інтернет». Активуйте його і введіть пароль. Його значення уточніть в інструкції до мобільного телефону.
6
У разі відсутності даної можливості просто задайте невірні настройки з'єднання. Перейдіть до пункту, відповідальному за параметри виходу в інтернет. Введіть невірне значення точки доступу. Виберіть пункт «Персональна конфігурація». Задайте нові значення імені користувача та пароля.
7
Збережіть параметри. Виконайте перезавантаження мобільного пристрою. Важливо розуміти, що у GPRS-інтернету в багатьох сучасних пристроях можуть бути присутніми інші можливості виходу в мережу.
8
Вимкніть Wi-Fi адаптер бездротового пристрою. Деактивуйте функцію автоматичного підключення до відкритих точок доступу. Такі мережі можуть використовуватися зловмисниками для злому телефону.