Як знайти номер icq.

ICQ, або «аська», вважається найпопулярнішим, хоча і не найзручнішим месенджером. Зворотний бік красивою анімації і безлічі опцій програми - повільне завантаження, особливо на малопотужних комп'ютерах, і велика кількість реклами. Проте користуватися нею або її аналогом вміє і любить більшість користувачів інтернету. Пошук додаткових контактів в подібних додатках здійснюється за допомогою клавіатури або мишки.
Інструкція
1
Запустіть ICQ, введіть логін і пароль для авторизації. Дочекайтеся, коли завантажиться список контактів.
2
Клацніть мишкою по діалоговому вікна з контактами, щоб зробити його активним. Натисніть клавішу "F5" або кнопку «Знайти/додати нові контакти», позначену лупою.
3
Відкриється вікно пошуку контактів. Введіть дані користувача, якого хочете знайти. Це може бути номер ICQ, і-мейл або нік в системі. Вводите дані в поля з відповідними назвами (user ID або ICQ number - номер , e-mail абоmail - поштовий ящик, nick-name - псевдонім). Можете шукати по справжньому імені або прізвища, якщо в системі користувач зареєструвався під справжнім ім'ям.
4
Введіть додаткові відомості: вік, країна, мова, місто й інше. Врахуйте, що користувач може вказати про себе дані, що не відповідають дійсності.
5
Натисніть клавішу «Введення» або кнопку «Пошук». Виберіть із списку користувачів подвійним клацанням.