Як відключити флеш плеєр. Як відключити флеш в комп'ютері.

Для включення в сторінки веб-сайтів різних мультимедійних елементів широко використовується флеш-технологія, розроблена компанією Macromedia. Сьогодні правами на неї володіє корпорація Adobe, і для відображення флеш-елементів в кожен браузер встановлюється флеш-плеєр, безкоштовно поширюваний через сервери цієї корпорації. Браузери всіх виробників мають вбудовані елементи управління, які дозволяють відключити цей плагін.
Інструкція
1
У браузері Google Chrome флеш-плеєр встановлюється разом з програмою. Щоб його відключити, треба завантажити список всіх плагінів, встановлених в додаток. Для цього введіть в адресний рядок chrome: plugins і натисніть клавішу Enter. Потрібний рядок Shockwave Flash повинна знаходитися на самому початку списку. Не виключено, що у вашому браузері встановлено відразу кілька версій флеш-плеєра - на це вкаже напис Flash (2 files). Клацніть по посиланню «Відключити», щоб деактивувати обидві версії. Якщо ви хочете зупинити роботу тільки однією з них, клацніть по посиланню «Детальніше» в правому верхньому кутку сторінки, а потім натисніть ту з написів «Відключити», яка відноситься до потрібної версії в розкрився детальному описі плагінів.
2
У браузері Mozilla Firefox флеш-плеєр теж відключається з використанням списку встановлених плагінів. Але тут його можна відкрити через меню, що розкривається клацанням по помаранчевій кнопці Firefox - виберіть розділ «Додатки» у правій колонці. Можна використовувати і гарячі клавіші Ctrl + Shift + A. В завантаженому списку плагінів знайдіть рядок Shockwave Flash із зазначенням версії програми і натисніть кнопку «Відключити» праворуч від неї.
3
В інтернет-браузері Internet Explorer флеш-плеєр відключається через вікно установок програми. Натисніть клавішу Alt, щоб побачити меню програми, увійдіть в розділ "Сервіс" і розкрийте вікно налаштувань, вибравши пункт «Властивості оглядача». Перейдіть на вкладку «Програми» та натисніть кнопку «Налаштувати надбудови» - Internet Explorer відкриє ще одне вікно, де вам треба знайти випадає "Відображати». Розкрийте його і виберіть пункт «Запуск без отримання дозволу». Після цього в правій колонці виділіть рядок Shockwave Flash Object і натисніть спочатку кнопку «Відключити», потім «Закрити», а потім OK.
4
У браузері Opera відключити флеш-плеєр можна вимиканням всіх плагінів. Робиться це дуже просто - натисніть клавішу F12 і приберіть позначку в рядку «Включити плагіни» появи меню.