Як відкрити флеш-плеєр.

Найчастіше флеш-ролики і різноманітні мультимедійні елементи оформлення веб-сайтів відтворюються спеціальної надбудовою інтернет-оглядача - плагіном з назвою Shockwave Flash Player. Однак існує й самостійна версія флеш-плеєра для роботи з файлами, що мають розширення swf. Відкрити будь-яку з цих версій програми неважко.
Інструкція
1
Якщо ви не встановлювали будь-якого додаткового програмного забезпечення для роботи з флеш-файлами, скоріше всього відтворення цього типу даних операційна система доручає плагіну використовуваного за замовчуванням браузера. Флеш-плеєр як надбудови інсталюється разом інтернет-оглядачем при установці ОС або завантажується з сервера Adobe на вимогу браузера. Відповідний діалог ця програма показує при першому після установки відтворенні будь-якого флеш-ролика. Тому, щоб відкрити флеш-плеєр, просто завантажте в браузер будь-яку сторінку, в якій є флеш-елементи - наприклад, головну сторінку сайту .ru.
2
Щоб відкрити окреме вікно налаштувань цього плагіна, клікніть флеш-елемент веб-сторінки правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Глобальні настройки». В цьому ж меню є пункт «Про програму Adobe Flash Player» - якщо ви хочете оновити версію плеєра або дізнатися про неї подробиці, виберіть цей пункт і браузер завантажить потрібну сторінку сервера Adobe.
3
Крім версії флеш-плеєра, що працює в якості плагіна до браузеру, Adobe поширює і повністю самостійний додаток. Воно встановлюється, наприклад, разом з інсталяцією якогось редактора вихідного коду флеш-елементів. Можна його безкоштовно завантажити і з сервера корпорації - там ця версія називається Flash Player Projector.
4
Після завантаження та інсталяції її в вашу операційну систему встановлені в браузери плагіни продовжать працювати як раніше, а при подвійному натисканні по флеш-файлу, що зберігається в комп'ютері, він відкриватиметься в окремому вікні встановленої програми. Щоб запустити цю версію флеш-плеєра (її часто називають standalone - автономна) без клацань по файлам досить вибрати в головному меню ОС відповідне посилання з розділу «Всі програми".