Як одягати весільну сукню.

У житті дівчини рано чи пізно приходить момент, коли вона, вибравши супутника життя, збирається вийти заміж. Мало вибрати гарне весільне плаття, важливо, щоб воно правильно сиділо, адже саме на нареченій сконцентровано всю увагу. І тут вам не обійтися без допомоги близьких людей - мами і подружок.
Інструкція
1
Перш, ніж приступити до весільної сукні, необхідно надіти ажурне, біле нижню білизну, панчохи або колготки (на ваш розсуд і підв'язку), а також нижню спідницю з кільцями (якщо така передбачена нарядом). Звільніть кімнату від зайвих предметів, щоб отримати достатній простір і розстеліть на підлозі чисте простирадло.
2
Поставте в центр простирадла свої білосніжні туфлі, а подружки нехай покладуть плаття зверху, прямо на туфлі. Поставте ноги в туфлі, після чого подружки акуратно піднімуть плаття наверх і застебнутий. Якщо блискавки, гачки або гудзики зафіксовані неправильно, ви будете почувати незручність, тому перевірте заздалегідь правильність застібки.
3
Якщо ж весільну сукню вам належить надягати через верх, потрібно легкий шарф або хустку, яким слід накрити обличчя, щоб не зіпсувати макіяж і не забруднити тканину сукні. Хоча в цьому випадку рекомендується робити макіяж та зачіску після того, як надіто плаття. Нерідко гудзики і гачки доставляють складність у застібанні, знайдіть або підготуйте заздалегідь в'язальний гачок, з його допомогою ви досить легко зможете протягнути гачки в петлі.
4
Тепер наречена в сукні і вже може сама надіти прикраси та рукавички. Перукар повинен зафіксувати діадему, вінок і фату за допомогою шпильок. Якщо ви вирішили відпочити до приїзду жениха, присядьте на табуретку або лавку і розправте плаття навколо себе. Сидячи на стільці, попросіть свідка накинути шлейф сукні на спинку стільця. Не забувайте накривати ліф сукні білим рушником або серветкою, коли будете поправляти макіяж.
5
Ви виглядаєте, немов принцеса, у весільному вбранні, тому повинні ходити з королівськими манерами і прямою поставою з піднесеним підборіддям. Просіть свідка або притримуйте самостійно сукню, коли виходите з машини. Розправляйте весільний наряд і укладайте шлейф (якщо такий є), перед тим як вас сфотографують.
Зверніть увагу
Якщо наряд складається з двох частин - спідниці і корсета, спочатку надаватися спідниця, а потім зашнуровують корсет.