Як віднадити від будинку людей.

Хорошому, ненав'язливого людині, чия доброзичливість щира і поради завжди до речі, раді в будь-якому будинку. Але буває і так, що вашу вихованість люди, неприємні вам, сприймають як слабкість. Вони користуються нею, з'являючись у вашому будинку, нав'язуючи вам своє спілкування, відбираючи ваш час. Таких людей віднадити від будинку просто необхідно, якщо ви хочете зберегти своє душевне здоров'я і спокій.
Інструкція
1
Якщо людина телефонує вам по телефону з метою попередити про свій прихід, то немає нічого простіше, ніж сказати, що ви втомилися, лягайте спати або просто не хочете нікого бачити. Це ваше право. Нема чого церемониться з тими, хто хоче з'явитися без запрошення.
2
Не відкривайте і не реагуйте на дзвінок домофона, якщо попереднього дзвінка не було. Виховані люди не є в будинок, не попередивши про свій прихід господарів, а невихованих можна залишити на вулиці. Чому ви повинні впускати в дім людину, яка не рахується з господарями? Потрапивши два-три рази на таку ситуацію, навіть дуже «товстошкірий» людина зрозуміє, що йому тут не раді.
3
Небажання спілкуватися можна і продемонструвати в тому випадку, коли непроханого гостя все-таки вдалося проникнути у ваш будинок. Демонструйте неуважність і нудьгу, не слухайте співрозмовника. Відповідайте невпопад або, перебивши його, почніть говорити про своє, що його зовсім не цікавить. Можете пару раз демонстративно позіхнути, а потім, пославшись на бажання відпочити, випровадити його з дому.
4
Поводьтеся непривітно, почніть критикувати свого гостя, висміюйте в образливій формі всі його вчинки, зачіску, манеру одягатися. Це слухати нікому не приємно. Але щоб зовсім збити з пантелику, попросіть у людини в борг велику суму грошей. Особливо цей спосіб хороший в тому випадку, коли ви точно знаєте, що вони в нього є.
5
Звичайно, перераховані вище методи вимагають від вас достатній твердості характеру. В тому випадку, коли ви зовсім «не боєць» і ніяк не зможете виставити з дому докучливого і неприємної людини, залишається тільки вдатися до народних методів. Перехрестіть старовинної п'ятикопійкової монеткою спину минає гостя і скажіть про себе: «Хрещу - НЕ благословляю, твоє зло тобі відсилаю, в мій будинок дорогу закриваю». Після цього викиньте монетку на якомусь перехресті і, не оглядаючись, йдіть додому.