Як потрібно поводитися в школі. навіщо потрібна шкільна медаль.

Відвідування школи - обов'язковий елемент розвитку дитини, але воно обмежується не лише уроками, але і спілкуванням з однолітками. Поведінка в стінах навчального закладу відіграє важливу роль для учня, адже воно формує його особистість і соціальні навички спілкування.
Інструкція
1
Поважайте вчителів. Це перше і найважливіше правило. Незважаючи на ваше до них ставлення, намагайтеся поводитися так, щоб до вас не було жодних претензій. Вітайтеся в коридорах, не дозволяйте собі ображати або знущатися над викладачами (навіть за їх спиною).
2
Не залишайте вдома зошити, підручники, пенал і щоденник. Все це необхідно для навчання, тому намагайтеся збирати речі в спокійній обстановці, щоб не забути щось важливе.
3
Слідкуйте за собою на уроках. Дотримуйтеся тиші, стежте за ходом заняття, слухайте вчителя і виконуйте всі завдання. Ініціатива в цей час тільки вітається. Сміливо піднімайте руку, якщо знаєте відповідь на питання чи хочете вийти до дошки. Ні в якому разі не запізнюйтесь, приходите в клас до дзвінка. В школі потрібно бути за п'ятнадцять хвилин до початку першого заняття.
4
Вимикайте звук на мобільному телефоні на час перебування в школі. Не користуйтеся їм без необхідності.
5
Не дозволяйте зайвого на перервах. Багато школярів, дочекавшись дзвінка з уроку, перетворюються на справжніх бунтарів. Вони бігають коридорами, зносячи все і всіх на своєму шляху, нецензурно висловлюються і роблять інші подібні речі, неприпустимі в школі. Пам'ятайте, що зміни дано для того, щоб ви відпочили від уроків. Спокійно пройдіться по коридору, загляньте в їдальню, поспілкуйтеся з приятелями, але не прагнете за десять-п'ятнадцять хвилин встигнути зробити занадто багато чого.
6
Ставтеся належним чином до однокласників та іншим учням. Бійки, знущання, сварки і погані слова на їх адресу в школі, та й за її межами, можу стати причиною вашого винятку. Заведіть друзів і приятелів, оточіть себе тими, з ким вам цікаво спілкуватися. І тоді ваші дні в школі стануть приємними, а не болісними.
7
Дотримуйтесь чистоти, ставитеся дбайливо до шкільної власності. Якщо ви заподієте якоїсь шкоди майну, вашим батькам доведеться оплачувати ремонт або купівлю нового екземпляра, наприклад, столу або стільця.
Зверніть увагу
Чи не прогулював уроки і не збігайте зі школи до закінчення всіх занять за розкладом. Подібна поведінка стане приводом викликати батьків і обговорити з ними ваше місцезнаходження під час занять.
Корисна порада
Слідкуйте за стилем одягу, яку ви обираєте для школи. Краще дотримуватися темних тонів і строгих костюмів. Яскраві кольори, короткі спідниці та шорти підходять для прогулянки, але не для відвідування навчального закладу. Дівчаткам не варто зловживати макіяжем.