Як оригінально привітати на весіллі. Як поздровляю молодоенов.

Тамада або людина, яка виконує роль ведучого на весіллі, надає гостям можливість сказати теплі слова на адресу молодят і привітати їх з цією подією. Велика частина запрошених читають вірші, бажають нареченим всіляких благ і дарують гроші, але всі ці виступи схожі одне на інше.
Інструкція
1
Зробіть з великої коробки ляльковий будинок. Оклейте його шпалерами, помістіть всередину іграшкові меблі та предмети інтер'єру. Роздрукуйте фотографії нареченого і нареченої, виріжте з журналів силуети людей відповідного розміру і приклейте до них особи молодят. Також ви можете помістити фотографії на голови маленьких лялечок або пупсів.
2
Якщо ви даруєте молодим гроші, розташуйте в ляльковому будиночку сейф або «бабусину скриню», покладіть купюри туди. Вручіть будинок винуватцям торжества під час привітання, прокоментуйте в жартівливій формі те, що є в будинку, наприклад, «на стінах фотографії з вашого весільної подорожі, а ось в коридорі наречений так і не доклеїти шматок шпалер ...».
3
Помістіть в коробку бите скло, оберніть пакувальної папером і перев'яжіть стрічками. Під час привітання повідомте, що хочете подарувати молодим чайний сервіз і зараз його принесете. По дорозі необхідно красиво впасти, щоб всі чули дзвін розбитого скла, постарайтеся зіграти максимально натурально, покажіть розлад. Зі словами «нічого не поробиш, доведеться вам самим вибирати собі сервіз» вручите конверт.
4
Якщо ви вітаєте молодих великою групою, розучите нескладний танець. Ви можете вибрати мелодію і руху з якого-небудь фільму або реклами. Якщо хто-небудь заплутається, це тільки внесе родзинку у виконання.
5
Намалюйте або замовте в друкарні кілька великих плакатів з написами. Під романтичну музику повільно перегортайте їх. В якості підказки використовуйте фільм «Реальна любов», де героїня Кіри Найтлі дізнається, що любима кращим другом свого чоловіка. Наприклад, на плакаті із зображенням Джейсона Стетхема помістіть напис «Ми думали, ти приймеш його пропозицію, але ти віддала перевагу ...». Далі можна роздрукувати безглузді, але не образливу фотографію нареченого. Останній плакат повинен бути втіленням цілковитого хеппі-енду.