Як відправити гроші в Росію з Європи.

Якщо ви знаходитесь далеко від своїх рідних і друзів, наприклад, в Європі, ви при необхідності можете відправити їм гроші. Для цього існують кілька способів, різних за швидкістю отримання грошей і вартості послуги. Виберіть один з них, найбільш зручний в конкретній ситуації.
Вам знадобиться
  • - банківські реквізити адресата;
  • - доступ до інтернету або телефону;
  • - гроші.
Інструкція
1
Перекажіть гроші на російський банківський рахунок. Для цього дізнайтеся його повні реквізити - номер особового рахунку, кореспондентський рахунок банку, його повна назва, міжнародний SWIFT-код, а також банк-посередник, через який проводяться іноземні платежі, якщо такий є. Прийдіть в європейський банк і заповніть заяву на переказ коштів. Деякі банки допускають також можливість проводити трансфер грошей через інтернет, але ця система може не поширюватися на перекази в Росію. Адресат зможе отримати належну йому суму через два-три робочих дні, в залежності від термінів, передбачених його російським банком.
2
Якщо гроші потрібно відправити терміново, скористайтеся системами грошових переказів, наприклад, Western Union. Для цього прийдіть в один з офісів компанії і повідомте, кому і яку суму ви хочете послати. Ви можете вибрати валюту, в якій одержувачу видадуть необхідну суму. Вам потрібно буде повідомити ім'я та прізвище адресата, а також місто, в якому він зараз перебуває. Переклад буде здійснений практично миттєво. Для отримання грошей адресат повинен буде пред'явити паспорт, а також повідомити секретний код, який видадуть вам при формуванні платежу. Ці цифри ви повинні будете повідомити одержувачу по телефону або інтернету. Також він повинен знати точну суму відправки.
3
При відсутності часу на особисте відвідування офісу Western Union зробіть переказ грошей через інтернет. Така послуга відкрита для більшості європейських країн. Зареєструйтеся на сайті компанії, в розділі, присвяченому вашій країні. Потім внесіть гроші в систему за допомогою банківської карти і сформуйте грошовий переказ. Менше ніж через годину людина в Росії зможе отримати адресовані йому гроші в будь-якому офісі компанії. Однак врахуйте, що комісія цієї системи переказів вельми висока. Вона становить мінімум 10 доларів навіть для самої невеликої суми.