Як робити малюнки на нігтях в домашніх умовах. дивитися видио Як малювати малюнки на нігтях в домашніх умовах.

Нейл-арт (малюнки на нігтях) останнім часом став дуже популярним. Витративши трохи часу, ви зможете зробити свої нігті унікальними.
Вам знадобиться
  • базовий лан,
  • кольоровий лак,
  • тонка пензлик,
  • сушка для лаку
Інструкція
1
Перед тим як займатися творчістю на своїх нігтях, зробіть хороший манікюр. Навіть найкрасивіший малюнок не буде виглядати на недоглянутих нігтях.
2
Добре обробіть кутикулу, щоб вона була акуратною, підпиляєте нігті (щоб додати їм однакову форму) і відполіруйте їх - так лак буде триматися довше.
3
Нанесіть на нігті базу, щоб лак лягав рівніше, і дайте їй висохнути.
4
Покрийте нігті світлим лаком. Для дизайну нігтів краще всього вибирати "нюдовие" (натуральні) відтінки. На такий "нейтральній" підкладці можна буде зробити дизайн будь-якого кольору.
5
Ось і настав момент для творчості. Малюнки на нігтях можна робити як спеціальним лаком для дизайну (у нього дуже тонка пензлик, а сам лак більш густий), так і звичайної швейної голочкою або зубочисткою, яку потрібно вмочити в кольоровий лак.
6
Також останнім часом стали популярні штампи-малюнки - своєрідні "друку" на нігтях з різним візерунком. Набір для такої творчості легко знайти в продажу.
7
Якщо в нейл-арте ви поки новачок, спробуйте зробити смугасті нігті. Для цього вам знадобиться нейтральна основа (наприклад, бежевий лак) і кілька яскравих лаків для дизайну (наприклад, рожевий, фіолетовий і помаранчевий). Після того як лак-основа висохне, починайте наносити смужки кольоровими лаками вертикально або по діагоналі. Коли ви закінчите розфарбовувати один ніготь, перейдіть до наступного.
8
Можна малювати тільки на нігтях безіменних пальців - так манікюр буде виглядати більш стримано.
9
Після того як кольоровий лак підсохне, нанесіть закріплювач або сушку для лаку.
Короткі нігті - це практично, зручно і не менш жіночно, ніж витончені нігтики неймовірною довжини. Вибрати малюнок для нігтів такої довжини трохи складніше, але при правильному підборі кольору і форми манікюр буде виглядати цікаво і стильно.
Інструкція
1
Вибирайте невеликі елементи. Великі візерунки НЕ виглядатимуть на нігтях невеликої довжини, найкраще на них виглядають мініатюрні, нескладні елементи, виконані тонкими лініями. Для дизайну використовуйте тонкі кисті і зубочистки.
2
Напрямок рисунка повинна бути вертикальним. Горизонтальні візерунки зроблять короткі нігті ще більш широкими і круглими, тому візуально удлиняйте їх за допомогою правильно розташованого малюнка. Ще один прийом - наносите фонове покриття не по всій ширині нігтя, тільки по центру - увага буде залучено до яскравого малюнку.
3
Зупиніть свій вибір на плоскому дизайні. Будь-які об'ємні деталі (акрилове ліплення, блискітки, стрази, дрібні камені) будуть зменшувати довжину нігтів і позбавляти їх привабливості, тому наносите малюнок звичайним способом.
4
Нанесіть базове лакове покриття. Ви можете вибрати будь-який колір, який вам подобається. Але врахуйте, що для прикраси коротких нігтів краще використовувати не більше 2-3 відтінків, щоб манікюр не виглядав строкатим, тому продумайте колірну концепцію заздалегідь. Квіткові візерунки виглядають привабливіше і яскравіше на світлому фоні, а абстрактні малюнки і хвилясті лінії можна наносити на більш темне підставу, щоб зіграти на додатковому контрасті.
5
Нанесіть малюнок. Визначте місце нанесення візерунка - краще розташувати елементи по краю (зверху або по діагоналі), не займаючи центральну частину нігтя. Використовуйте відповідні інструменти і нанесіть на поверхню елементи - це можуть бути квіткові мотиви, геометричні фігури, вертикальні смуги, різні анімалістичні фігурки, сітка, горох і т.д. Непогано виглядають малюнки, розташовані біля краю нігтя тільки з одного боку - вони візуально подовжують нігтьову пластину. Французький манікюр - справжня знахідка для коротких нігтів, тому варіюйте колір лаку і товщину смужки, вибираючи самі відповідні комбінації для нігтів певної форми. Край нігтя також відмінно підходить для горизонтального малюнка - це виняток допустимо тільки при відсутності іншого зображення на основний поверхні.
6
Закріпіть малюнком спеціальним покриттям. Щоб забезпечити довговічність декору, нанесіть на нігті один або два шари закріплювача або прозорого лаку.