Як відключити відеокамеру.

Наявність відеокамери, підключеної безпосередньо до персонального комп'ютера або ноутбука, дозволяє забезпечити відеозв'язок з іншою людиною за наявності спеціальних додаткових програм. Часто буває так, що при запуску подібних програм відеокамера включається автоматично. Як же її відключити?
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена операційна система Windows, скористайтеся стандартними засобами, якими оснащена дана система для відключення відеокамери. Для цього вам не знадобиться додаткова установка будь-якого програмного забезпечення.
2
Натисніть кнопку «Пуск» - тим самим ви викличете головне системне меню. Виберіть пункт «Панель управління», якщо вам необхідно відключити вбудовану відеокамеру.
3
Виберіть пункт «Принтери та інше обладнання», а далі пройдіть за посиланням «Сканери та камери».
4
Виберіть у вікні ім'я (назву) тієї камери, яку необхідно відключити, і два рази клацніть по ній лівою кнопкою миші. Поставте галочку навпроти поля «Відключити» та натисніть на кнопку «Зберегти» або «Ок». Таким чином, камера буде відключена.
5
Ще одним способом відключення є наступний. Натисніть кнопку «Пуск» - тим самим ви викличете головне системне меню. Виберіть у ньому елемент «Мій комп'ютер», натисніть на нього правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості».
6
Перейдіть на вкладку «Обладнання», а потім виберіть посилання «Диспетчер пристроїв», далі пройдіть за посиланням «Пристрої для обробки зображень». У вікні, натисніть правою кнопкою миші по рядку «USB Video Device». Далі виберіть дію «Відключити». Збережіть свої дії, натиснувши на кнопку «Ок».
7
Якщо ви хочете відключити відеокамеру не так на персональному комп'ютері, а на ноутбуці, скористайтеся комбінацією клавіш Fn і F (при одночасному їх натисканні можна як відключити, так і включити відеокамеру).
8
Якщо на вашому персональному комп'ютері або ноутбуці встановлена операційна система Linux, відключення відеокамери можна зробити за допомогою спеціальної команди безпосередньо в терміналі - modprobe -r uvcvideo.
9
Якщо з якихось причин відключити відеокамеру самостійно не виходить, зверніться до знайомих або родичів, які розбираються в техніці. Розпитайте, як ви потім можете налаштувати заново відеозв'язок.