Як годувати лайок.

Лайка - мисливська порода собак. Для того щоб вона була сильною, витривалою і в хорошій фізичній формі, її раціон повинен бути особливим. На полюванні собака витрачає багато сил і енергії. Якщо раціон годівлі складено неправильно, то їй не впоратися з підвищеними навантаженнями.
Інструкція
1
Період вирощування від 1 місяця до 3 - дуже важливий в житті цуценяти. В цей час він швидко розвивається і росте. Харчування потрібно повноцінне. Необхідно давати молоко, яловиче м'ясо, морську рибу, зелень, овочі, крупи. Обов'язково додавати мінеральні підгодівлі.
2
Цуценят годуєте не менше 5-6 разів на добу. Давайте маленькі порції. М'ясо і рибу відварюйте, подрібнюйте на м'ясорубці. Поступово починайте давати дрібно нарізані шматочки їжі. Собаку годують не жирними сортами м'яса, яловичиною або куркою. Всі інші сорти м'яса давати не рекомендується. Обов'язково введіть в раціон сир, сухофрукти і сире яйце.
3
Цуценята їдять мало, але це не повинно турбувати господаря. Лайки їдять значно менше, порівняно з іншими породами собак. Головне, що повинно турбувати, це не кількість з'їденої їжі, а її якість.
4
Якщо у цуценяти присутній відмінний апетит, то кількість годувань необхідно збільшити.
5
Для зміцнення зубів давайте кістки (Не трубчасті), рагу, сухожилля, в сирому вигляді. Зварені кістки погано засвоюються.
6
Дорослу собаку переведіть на 2-3 разове годування. Обов'язково давайте білкову їжу, овочі в сирому і відвареному вигляді. Перед підвищеними навантаженнями, кількість білків і протеїнів збільште.
7
Ніколи не змішуйте сухі собачі консерви зі звичайною їжею. Від цього у собаки станеться розлад шлунка.
8
Сіль в їжу ложить потрібно, але в не великих кількостях.
9
Періодично, в корм додавайте роздавлений часник. Це хороша профілактика гельмінтів.
10
Завжди ставте миску з чистою питною водою.
11
Раціон вагітної і годуючої собаки збільште, за рахунок м'яса, риби, молока, овочів і круп. Собаку переведіть на чотирьох разове годування.