Як відправити дитину в табір.

Спортивно-оздоровчі та освітні табори - це хороший вид організованого відпочинку для ваших дітей. Головне в цьому випадку - правильно вибрати програму відпочинку, яка сподобається дитині і не буде надмірно витратною для його батьків.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи маєте ви право на будь-які пільги при отриманні путівок в табір для дітей. Вони можуть надаватися багатодітним і малозабезпеченим сім'ям. Якщо ви відноситеся до однієї з цих категорій, зверніться в службу соціального захисту населення за місцем проживання та дізнайтеся, покладені Чи вам путівки. Також певні знижки можуть надаватися співробітникам різних організацій. Більш детальну інформацію ви зможете отримати в профспілці за місцем вашої роботи. Зазвичай при наявності пільг ви будете обмежені у виборі табору і програми відпочинку, але при скромних засобах це може стати єдиною можливістю організації подібного відпочинку для дітей.
2
Якщо ніякі пільги вам не покладені, шукайте путівки в табори через різні турагентства. Орієнтуйтеся не тільки на вартість та умови проживання, а й на програму, запропоновану дітям. Існують табору спортивної спрямованості, лінгвістичні, творчі центри, а також оздоровчі, організовані за принципом санаторіїв.
3
При купівлі путівки дізнайтеся, що дитині буде необхідно взяти з собою. Зазвичай крім свідоцтва про народження необхідна довідка про стан здоров'я, яку можна отримати в поліклініці. При поїздці в табір для оздоровлення та лікування може знадобитися ще й направлення лікаря-педіатра або вузького спеціаліста, а також медична карта з описом перебігу захворювання. Для поїздки за кордон потрібно оформлення закордонного паспорта, а також в деяких випадках і медичної страховки, якщо вона не включена у вартість путівки.
4
Простежте, щоб дитина зібрала всі необхідні речі. Дайте йому з собою хоча б один комплект теплого одягу, навіть якщо він їде відпочивати влітку. Також слід забезпечити його як мінімум двома парами взуття, спортивного, повсякденного і ошатною одягом.