Як новонародженого вкласти спати.

З появою дитини життєвий уклад в сім'ї радикально змінюється, особливо сильно це відчувається в частині сну, так як укласти новонародженого не завжди легко. З цією проблемою стикаються багато батьків, але вирішити її цілком можливо, якщо дотримуватися чіткий режим дня.
Вам знадобиться
  • - засіб для купання;
  • - пелюшки.
Інструкція
1
Сон новонародженого займає більшу частину доби, але якщо дитина занадто багато спить вдень, то з укладанням ввечері можуть виникнути труднощі. Для того щоб малюк легше засинав увечері, між останнім денним сном і укладанням повинно пройти декілька годин, інакше дитина просто не встигне втомитися. Чим старше дитина, тим триваліше цей часовий проміжок.
2
Перед сном винесіть дитини з кімнати і провітріть приміщення. Незважаючи на те, що маленькі діти люблять тепло, занадто високі температури не сприяють засипанню. Дитині має бути комфортно.
3
Намагайтеся дотримуватися чіткого режиму, укладаючи дитину щодня в один і той же час. Це дозволяє йому звикнути до певного укладу і знати, що для неспання і сну є свій час.
4
Виключіть яскраве світло і гучні звуки перед сном. Вся обстановка повинна готувати дитину до сну, а не додатково порушувати його.
5
Якщо новонароджений засинає занадто неспокійно і будить себе рухами ручок і ніжок, має сенс запеленать його. Можливо, так йому буде простіше заснути.
6
Перед тим як укласти спати новонародженого, його потрібно викупати. Тепла вода розслабляє і готує дитину до сну. Аналогічними властивостями володіє легкий масаж у вигляді погладжувань.
Зверніть увагу
Іноді проблема з засипанням обумовлюється болями в животі. Якщо дитина плаче саме через це, дайте йому відповідне засіб відразу під час останнього годування. Тоді до сну він не буде мучитися від здуття.
Корисна порада
Деякі малюки спокійно засипають у власному ліжечку, тоді як іншим потрібне тривале заколисування, особливо необхідне в перші місяці життя. Універсальних рекомендацій до того, як відучити малюка від цього процесу, просто не існує. Тому тим батькам, хто стикається з подібною проблемою, простіше придбати ліжко з маятником або спеціальне крісло-гойдалку, ніж щовечора витрачати свої сили на хитання дитини руками.