Як обмежити час в інтернеті. Як обмежити інтернет по годинах і пороли.

Нерідко у користувачів ПК виникає необхідність введення тимчасових обмежень для інтернет-з'єднання. Найчастіше це відбувається через бажання зменшити час знаходження дітей у всесвітній павутині. Тому так важливо знати способи встановлення подібного обмеження.
Інструкція
1
Складіть розклад перебування дитини в інтернеті і поставте йому окрему обліковий запис для входу в ОС Windows. Потім скачайте, встановіть і запустіть програму Kaspersky CRYSTAL. Натисніть на кнопку «Батьківський контроль». Програма запросить вас ввести пароль, якщо ви раніше вже створювали його, введіть символи в спеціальне поле і натисніть кнопку ОК. При відсутності пароля, клікніть по відповідній кнопці для завдання пароля для батьківського контролю. Відкрийте вікно «Захист паролем» у групі «Область дії пароля». Відзначте галочкою «Налаштування параметрів програми». В полі «Новий пароль» впишіть свій код, в поле «Підтвердження пароля» підтвердіть правильність його введення. Натисніть кнопку ОК. Якщо Ви не хочете здавати пароль, натисніть кнопку «Закрити».
2
Перевірте активацію батьківського контролю у вкладці «Користувачі». У списку облікових записів натисніть на аккаунт дитини і на іконку «Налаштувати» над списком всіх записів. У вікні «Налаштування - Батьківський контроль для користувача» в групі «Інтернет» виберіть «Використання». Там же виберіть опцію «Включити». У групі «Обмеження» поставте відповідну галочку для встановлення ліміту використання мережі в бажані дні тижня в з'явилася таблиці. Налаштуйте доступ. Обмеження добового часу роботи відключіть.
3
Щоб обмежити час в інтернеті протягом доби при включеній опції «Включити», встановіть галочку «Обмежити добове час роботи», вкажіть сумарну добову тривалість роботи в годинах і хвилинах. Обмеження використання в перебігу тижня відключіть. Натисніть кнопку ОК. Щоб об'єднати попередні два способи обмеження, виберіть опції «Включити», «Обмежити використання у зазначені дні тижня» і «Обмежити добове час роботи» і зробіть настройку згідно вищесказаним налаштувань. Натисніть кнопку ОК. Введіть запитуваний пароль і знову клікніть по кнопці ОК.