Як надягати накладне волосся. Як кріпити накладні пасма для плетіння.

Кожній жінці хочеться виглядати стильно, яскраво і привабливо. Домогтися успіху в цьому допомагають стилісти, художній смак представниці прекрасної статі і, звичайно ж, маленькі хитрощі, серед яких використання накладних пасм. Головне в цій справі навчитися їх правильно надягати, і успіх тоді гарантований.
Вам знадобиться
  • - накладні пасма;
  • - гребінець;
  • - лак для волосся;
  • - фен;
  • - шпилька-зажим .
Інструкція
1
Вибираючи накладне волосся, зверніть увагу на те, що вони відрізняються за густотою, довжиною та вагою. Як правило, ці локони продаються в комплекті: пасма, які прикріпити можна ззаду і спереду, а також з боків.
2
Враховуйте також тип і специфіку пасом. Перевага накладних натурального волосся - їх можна завивати, фарбувати і укладати, причому, навіть через багато років вони не втратять свій блиск і красу.
3
Перед тим як надягти накладні прядки, зачешіть волосся наверх, залишивши на потилиці лише невеликий пучок. Потім розчешіть залишені на потиличній частині волосся і збризніть їх лаком (це необхідно зробити для того, щоб пасма не зісковзували з волосся).
4
Накладні локони починайте кріпити знизу, тобто від потилиці до маківки. Фіксуйте їх якомога ближче до кореневої системи. Схема кріплення виглядає наступним чином: своє волосся, потім накладні пасма і т.д.
5
З боків і над скронями додайте накладні прядки товщиною п'ять-десять сантиметрів. Їх кількість залежить від зачіски, яку створюєте.
6
Носити накладне волосся краще не більше шести годин на добу і одного-двох разів на тиждень (це дозволить захистити власні локони від непоправного шкоди).
7
Для щоденної шкарпетки більше підійде накладна коса. Спочатку вимийте власне волосся, потім висушіть їх і визначте точну лінію проділу, а також розділіть на дві рівні горизонтальні частини (верхню і нижню).
8
Відокремте пучок волосся товщиною три-чотири сантиметри, начешіть його і за допомогою спеціальної шпильки-затиску прикріпіть заздалегідь заплетену накладну косу. Потім розподіліть власне волосся на три рівні вертикальні частини і почніть французьке плетіння, захоплюючи пасма з коси.
Зверніть увагу
Розпорошуючи лак для волосся, обов'язково закривайте очі!
Корисна порада
Спочатку кріпите накладні пасма на трьох кліпсах, потім - на чотирьох, а на скронях тонкі прядки, що фіксуються за допомогою одного затиску.
Кожна дівчина мріє про красивих густих і довгих волоссі. На жаль, природа далеко не всіх наділила подібним багатством. Але цю мрію можна легко і швидко здійснити за допомогою накладних волосся!
Вам знадобиться
  • стандартний набір накладних волосся на кліпсах,
  • індивідуальний набір потрібного вам кольору і довжини
Інструкція
1
Ретельно розчешіть чисті волосся . Потім розділіть їх на частини за допомогою декількох горизонтальних проборов. Зафіксуйте все це держателями для волосся.
2
Під найпершим проділом, розташованому ближче до шиї, прикріпіть перші кілька пасом. Потім ідіть вище. Приєднаєте наступні пасма під другим проділом від шиї. Таким нехитрим чином, поступово наближаючись до верхівки, прикріпіть до свого волосся всі наявні у вас накладні пасма. З боків зафіксуйте самі вузькі пасма. Він повинні бути максимально вузькими, щоб не сильно виділялися, і ніхто не запідозрив, що волосся накладні. Щодо того, чи надійно кріпляться волосся , навіть не варто турбуватися. Кліпси-шпильки міцно "защелкиваются" під пасмами. А, значить, їх можна носити навіть у найгіршу погоду.
3
Якщо є бажання, то можна завити все волосся . З накладними пасмами можна проробляти всі маніпуляції, яким ви зазвичай піддаєте власні волосся . Їх можна мити, просушувати феном, накручувати, завивати, випрямляти, укладати в зачіску, наносити на них звичайні засоби для укладання.
Зверніть увагу
Варто звернути увагу, що не можна розчісувати мокре або вологе волосся. Своїми діями ви їх розтягніть і пошкодите структуру. Крім того, не можна з мокрими накладними волоссям лягає спати.
Корисна порада
Накладні пасма волосся мийте також як і свої натуральне волосся. Крім того, вони "люблять", щоб після кожного миття на них по всій довжині наносили живильний бальзам. До накладних волоссю потрібно дбайливо ставитися. Пам'ятайте основне і дуже просте правило: все, що корисно вашому волоссю, корисно і для накладних. І навпаки.