Як одягнути манекен.

Вітрина магазина - його візитна картка. Саме на манекени, стильно одягнені відповідно до сезонних вимогами моди, звертають увагу потенційні покупці. А після перетворюються в постійних, що приносить фірмі солідний дохід. Одягнути манекен треба таким чином, щоб жодна людина не пройшов повз входу в магазин.
Вам знадобиться
  • - манекен;
  • - концепція кампанії;
  • - правила оформлення манекенів;
  • - одяг;
  • - отпариватель;
  • - праска.
Інструкція
1
Уважно вивчіть концепцію фірми на нинішню кампанію. Там обов'язково вказуються основні кольори, фасони і моделі, які можна використовувати для правильного оформлення манекена.
2
Дотримуйтесь принципу багатошаровості при підборі комплекту одягу. В першу чергу це відноситься до манекенів, оформлення яких відбувається в стилі casual. Багатошаровість означає, що ви підберете не просто майку і штани, а й кардиган, легінси, аксесуари.
3
При підборі звертайте увагу на сполучуваність квітів в одязі. Дотримуйтесь підказок в концепт-буку вашої компанії. Якщо дана книга відсутня, пролістніте модні журнали (наприклад, Glamour, Cosmopolitan, ELLE), уважно вивчаючи способи комплектації і кольорові гами сезону. В основному, дотримуйтеся правила «максимум трьох кольорів в одному комплекті».
4
Продумайте взуття для вашого манекена. Сама ступня і кісточка завжди виглядають невеликими, але туфлі купуйте 39-40 розміру. Нога манекена не володіє рухливістю, тому одягнути взуття буде непросто. В деяких випадках можете акуратно розрізати бічні стінки (або по лінії задника). Взуття, в основному, підбирається для манекенів, отвори для кріплення яких знаходиться в ікрі ляльки. Для інших моделей треба буде проробляти дірку в підошві. Якщо немає протиріч по концепції, залиште манекен босим (особливо характерно для демонстрації купальників і нижньої білизни).
5
Отпарьте підібраний комплект, пропрасуйте всі необхідні складки. На манекені дуже помітні всі помятости і дефекти одягу, тому намагайтеся зробити її зовнішній вигляд ідеальним.
6
Розберіть манекен. Одягайте його, починаючи з нижньої частини тулуба (брюки, легінси, колготи та пр.). Закріпіть її на постаменті. Зверху поставте торс, що не вставляючи рук. Одягніть майку, блузку, кардиган (светр, куртку і пр.), Рукава помістіть один в іншій. Просовуйте руки через горлову частина одягу. Прикріпіть до зап'ясть долоні. Оформіть все складки, прикрасьте підібраними аксесуарами.
Корисна порада
Перед тим, як відпарювати зібраний комплект, приміряйте його на манекен.