Як оригінально упакувати подарунок. оригінальне оформлення подарунка самостійно.

Незвичайне оформлення подарунка - мінімум п'ятдесят відсотків позитивних емоцій у його одержувача. Яскрава папір, кілометри стрічечок, наклейок, блискіток викликають щирий захват і бажання скоріше дізнатися, що ж ховається за такою красою. Ви можете оригінально упакувати подарунок за допомогою простих речей.
Вам знадобиться
  • - пакувальний папір;
  • - різні стрічки (атласні, шифонові, пакувальні);
  • - тканина (сітка, шифон);
  • - шарф/палантин;
  • - газети;
  • - коробка;
  • - клей ПВА;
  • - скотч;
  • - нитки/волосінь.
Інструкція
1
Зверніться до відділу упаковки будь-якого торгового центру. Цей спосіб підходить тим, у кого немає часу на прояв своєї фантазії. Виберіть папір або спеціальну подарункову коробку. Можете принести з собою матеріал для упаковки і попросити зробити з неї оригінальне оформлення для презенту. Майстри обов'язково поцікавляться вашими вподобаннями та побажаннями.
2
Упакуйте подарунок самостійно з використанням спеціального паперу. Але не просто оберніть презент, а придумайте щось оригінальне (наприклад, подарунковий конверт, прикрашений стрічками або іменну «сумочку» індивідуального дизайну). Якщо подарунків багато, а підписати не виходить, приклейте на кожен фотографію одержувача.
3
Оформіть подарунок за допомогою тканин. Під дно обов'язково підкладіть тверду основу - вона дозволить надати упаковці форму. Зверху зафіксуйте красивим бантом. Подарунки, що вже мають форму, загорніть в непрозору красиву тканину і перев'яжіть стрічкою, трохи змістивши її до краю. Декоруйте упаковку на ваш смак: блискітками, бісером, мереживом.
4
Зв'яжіть або придбайте шарф. У нього дуже зручно упаковувати в подарунок пляшки і флакони різної форми. Так вони будуть не просто красиво оформлені, але і придбають захист при транспортуванні. Особливо красиво пляшки виглядають, упаковані в шарфи-жабо (як мереживні). Якщо докладаєте палантин, «одягніть» скляний презент в нього і зафіксуйте творіння ниткою або волосінню. Прикрасьте брошкою, розташувавши її у горлечка.
5
Зробіть самостійно авторську подарункову коробку в стилі «ретро». Приготуйте чорно-білі газети, розірвіть їх на невеликі шматочки і помістіть в ємність з водою. Візьміть коробку необхідного розміру. Коли папір намокне, укладайте її на коробку методом пап'є-маше. У разі поганого зчеплення паперу з поверхнею коробки використовуйте клей ПВА. Нанесіть кілька шарів, даючи висохнути кожному (щоб не завелася пліснява). Покрийте готову коробку лаком.
Корисна порада
Папір можна «зістарити», помістивши в підфарбовану чаєм воду. Зачекайте, поки листочки придбають відтінок необхідної консистенції. Також можете використовувати, наприклад, нотний папір.
Близьких людей завжди хочеться побалувати і подарувати їм що-небудь особливе. У магазинах багато речей, які можна подарувати, але все це не підходить, тому що ви хочете зробити що-небудь особливе. Рішення даної проблеми існує. Зробіть подарунок своїми руками. Ви не тільки виготовите оригінальну і неповторну річ, але і вкладіть в сам подарунок частинку своєї душі.
Вам знадобиться
  • Посуд, фарби по кераміці, фарби по батику, футболка, підкладка, клей, фотографії, газети, журнали.
Інструкція
1
Якщо ви любите і вмієте малювати, то вам підійде следующее.Купіте набір посуду з кераміки (гуртка, тарілка, супниця). Так само купите спеціальні фарби, якими можна малювати по кераміці. Приступайте до малювання. Можете зобразити що завгодно, починаючи від найпростіших і нехитрих малюнків до зображення тварин або людей. Все залежить від вашого вміння малювати. Після того, як робота виконана, поставте посуд в духовку і тримайте годину при температурі 50-70 градусів.
2
Купуйте білу футболку. Так само розмалюйте її, використовуючи при цьому спеціальні фарби для малювання по тканині. Тут політ вашої фантазії не обмежений. Передню сторону футболки можете виконати в одній колірній гаммі і стилі, а задню - абсолютно в інший. Або ж намалюйте смішну картинку з коміксів. Малювати на тканині не легше, ніж на папері. Якщо у вас немає можливості намалювати, тоді можна віддати футболку у фотоательє, щоб на ній надрукували якусь цікаву картинку, фотографія або напис.
3
Наступний спосіб також допоможе вам реалізувати ваш творчий потенціал.Сделайте домашній колаж. Для цього вам буде потрібно підкладка, щільний матеріал невеликого периметра, щоб розмістити на ньому забавні фотографії або вирізки. Розташувати ви можете все в який завгодно послідовності. Домашнім колаж називається тому, що ви, по-перше, робите його в домашніх умови, а, по-друге, він буде направлений на інтереси вузького кола людей. Його можна оформити в якості маленької історій, наприклад, розкажіть про який-небудь забавний випадок, супроводжуючи все фотографіями та вирізками з газет або журналів.
Зверніть увагу
Не наносіть фарбу на ту сторону посуду, яка буде стикатися з їжею або напоями. Це може негативно відбитися на здоров'ї людини.