Як помити машину взимку.

Мити автомобіль взимку в нашому кліматі необхідно лише на спеціальних автомийках. Так як замерзла деінде рідина може привести до руйнування матеріалу в цьому місці або його корозії. Головне ж на автомийці - стежити за правильністю виконання очищення вашого автомобіля.
Інструкція
1
Головне на будь мийці автомобілів - розпорошення води під тиском. Це дозволяє прибирати бруд, пісок і пил, не пошкоджуючи поверхні кузова.
2
Після хорошої мийки взимку води не повинно бути ніде. Якщо після миття автомобіля ви десь виявили рештки рідини, не соромтеся вимагати видалити її. Інакше це може плачевно позначитися на майбутньому вашого автомобіля.
3
Мити двигун автомобіля взимку настійно не рекомендується. Це занадто відповідальна операція, тому для неї краще дочекатися потепління.
4
Після гарячої мийки взимку не можна відразу виїжджати на вулицю, так як від перепаду температур може потріскатися фарба.
5
Також важливо після зимової помивки обробити замки, петлі дверей, капота і багажника водовитесняющім спреєм (наприклад, WD-40). Інакше залишилася в них рідина замерзне і буде перешкоджати переміщенню рухомих частин автомобіля.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - мити автомобіль при температурі нижче -10С не рекомендується, так як працівники автомийки не несуть відповідальності за подальшу долю вашого автомобіля.
Корисна порада
Для продовження чистоти вашого автомобіля можна скористатися послугами тієї ж автомийки. Наприклад, можна застосувати обробку кузова гарячим воском.Также добре очищає кузов його поліровка.