Що не накачувати м'язи при вправах.

Як правило, атлети, які займаються у тренажерних залах, максимум зусиль докладають до збільшення м'язової маси. Бажання зменшити обсяг москалів може здатися дивним, але, тим не менше, якщо ви поставите собі таку мету, ви не будете самотні.
Інструкція
1
Не можна просто припинити заняття спортом, м'язова тканина дуже легко заміщується жировою. Вам доведеться займатися з невеликою вагою і великою кількістю підходів. Дійсно великим - від 100 до 250 разів.
2
Збільште кількість і тривалість аеробних тренувань. Це може бути біг, велосипед або лижі. Якщо ви займаєтеся на тренажерах, ставте мінімальне навантаження.
3
Відмовтеся від бажання бігти якомога швидше. Ваше завдання - розвинути повільні м'язи, що відповідають за витривалість. Вони набагато менше в обсязі, ніж швидкі м'язові волокна, що відповідають за силу. Досить порівняти спринтера і марафонця, щоб зрозуміти це.
4
Виберіть для кожної групи м'язів одне-два вправи. Виконуйте їх на кожному тренуванні з великою кількістю повторень. Виконайте два сети по 100-150 повторів. Між сетами відпочивайте 2-3 хвилини, щоб м'язи очищалися від молочної кислоти.
5
Виконуйте вправи з мінімальною вагою або зовсім без навантаження. Змушуйте себе працювати і терпіти, щоб м'язи дійсно нагружались. Якщо ви виконали 200 повторів і відчуваєте, що у вас ще є сили, не зупиняйтеся, працюйте до повної фізичної втоми.
6
Тренуйтеся щодня. Тільки так можна розвинути витривалість, а не силу.
7
Щоб м'язи збільшувалися після навантаження, їм необхідний білок. Вам необхідно позбавити м'язові волокна харчування. В цьому випадку організм буде відновлюватися за рахунок вже наявних м'язових волокон і жирових клітин.
8
Після тренування можна вживати тільки повільні вуглеводи - кашу, макарони, салат. Білкову їжу можна їсти тільки через два-три години після фізичного навантаження.
9
Пийте якомога більше води. Це дозволить вам прискорити процес спалювання жиру і зменшення м'язових волокон після спеціалізованого тренування.
10
Не чекайте, що результати з'являться швидко. Повільні волокна дуже довго включаються в роботу, і щоб змусити їх розвиватися, вам знадобиться деякий час.