Як не втратити ключі.

Багатьом з нас хоча б раз доводилося стикатися з ситуацією, коли опинившись після важкого робочого дня, навчання або просто прогулянки біля дверей свого будинку, перешарів всі кишені та відділення сумки і не знайшовши в них ключів, доводилося стояти під дверима і чекати приходу рідних. Для того щоб уникнути цієї неприємної ситуації ще раз, дотримуйте деякі прості правила.
Інструкція
1
Перед виходом на вулицю завжди перевіряйте, чи добре замкнуто колечко, до якого підвішені ключі. Інакше ви можете розгубити їх дорогою. Майте на увазі, що навіть якщо ви втратите всього один ключ, ви вже не потрапите в квартиру, якщо в двері її врізано два або три замки.
2
Самий надійний і безпечний спосіб зберігання ключів - повісити їх на шию. Природно, це стосується тільки маленьких і легких зв'язок. Використовують цей спосіб, як правило, тільки діти. Дорослим він здається неприйнятним, адже зв'язка ключів, що висить на шиї, на тлі суворого ділового костюма або елегантного сукні виглядають досить-таки безглуздо.
3
Чи не кладіть ключі від квартири в не закривається на блискавку або заклепку кишеню куртки або брюк. Під час швидкої ходьби або бігу вони можуть випасти, а ви й не помітите цього.
4
Якщо ви зберігаєте ключі від квартири в сумці, ніколи не кидайте їх в загальне відділення, де і без них повно всіляких речей. Виділіть для ключів окремий кишеньку, що застібається на блискавку або заклепку. Тільки за цієї умови ваші ключі завжди будуть у повній цілості.
5
Якщо закривається кишеньки для ключів у вашій сумці немає, зробіть його самі. Це зовсім не складно. Або ушийте блискавку у вже наявний кишеню, або пришийте до внутрішньої сторони сумки шкіряний ремінець з заклепкою, на який будете надягати зв'язку ключів і закріплювати її.
6
Приходячи додому, одразу кладіть ключі в певне місце, щоб у разі необхідності ви завжди могли відразу взяти їх і вийти, а не бігати по квартирі, згадуючи, куди ви їх поділи. Виділіть для ключів невеликий ящичок в комоді або окремий гачок в прихожей, розташований на видному місці.
7
Для того щоб зв'язка ключів здавалася більш помітною, причепіть до неї яскравий брелок. Якщо втрата ключів в квартирі для вас є звичною ситуацією, задумайтеся про придбання особливого пристрою, що реагує на свист або голос, також чіпляється до зв'язці. Для того щоб знайти ключі з його допомогою, досить посвістеть або, приміром, голосно заспівати пісню. Почувши сигнал, видаваний приладом, ви легко знайдете свої ключі.