Як відновити видалені дані.

Іноді можна випадково видалити потрібну програму зі свого ПК. Неприємно, але, на щастя, не смертельно. Відновити втрачену цілком можливо. Є простий і доступний спосіб - відновлення системи комп'ютера до контрольної точки.
Вам знадобиться
  • Для того щоб відновити вилучену програму вам буде потрібно тільки доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Почніть процес відновлення з кнопки «Пуск». Виберіть: "Все програми" - "Стандартні" - "Службові" - "Відновлення системи".
2
Потім натисніть на "Відновлення попереднього стану", потім натисніть "Далі".
3
Вкажіть число, коли відбулося випадкове видалення потрібної вам программи.Еслі ви натиснете на дату в календарі, то система вам покаже, яка програма була видалена цього числа. Знайдіть у календарі свою програму, яку ви хочете відновити.
4
Якщо ви знайшли в системі свою втрачену програму, відзначте її та натисніть «Далі». Система повернеться до зазначеної дати, до того, як відбулося видалення програми.
5
Потім натисніть ще раз "Далі". Процес завершений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IJydqYFI43o
Зверніть увагу
Цим способом частіше користуються для відновлення роботи комп'ютера, але і для відновлення видалених програм він теж цілком працює.
Корисна порада
Віддалену програму краще відновлювати відразу ж, оскільки всі програми, встановлені після дати контрольної точки, будуть втрачені.