Як повернути гроші за закордонний паспорт. Як повернути держмито за закордонний паспорт.

Оформлення закордонного паспорта вимагає збору великої кількості довідок і документів, і в метушні часто трапляється так, що оплачена квитанція, нехай навіть не з вашої вини, містить помилку. В цьому випадку грошові кошти не доходять до адресата, і при отриманні паспорта вас просять надати заново оплачену квитанцію. Повернути гроші по першій, неправильно оплаченої квитанції, цілком можливо і навіть потрібно.
Інструкція
1
Для початку вам доведеться звернути в те відділення банку, де ви вперше оплачували збір за оформлення закордонного паспорта. Надайте фахівцеві банку копію неправильно оформленою квитанції і заповніть заяву про повернення сплаченого мита.
2
Співробітник банку повинен відправити в головне відділення запит про статус перекладу, і після закінчення трьох тижнів ви зможете отримати платіжне доручення і відповідь банку на ваше прохання.
3
Якщо гроші з якої-небудь причини не були перераховані на рахунок банку-кореспондента і залишилися у вашому банку, ви зможете повернути надміру сплачену суму на місці.
4
Якщо ж грошові кошти все ж були перераховані на рахунок організації-одержувача, тобто УФМС, вам видадуть копію платіжного доручення.
5
З цією копією вам доведеться звернутися в місцеве відділення УФМС. В те саме, де ви оформляли закордонний паспорт, щоб фахівець поставив на квитанції позначку про те, що вона недійсна і ви не використали оплачені по ній грошові кошти.
6
Квитанцію з відміткою про її недійсності і платіжне доручення необхідно надати до головного відділення УФМС по вашому регіону і заповнити відповідну заяву. Крім названих документів візьміть з собою паспорт та копію банківських реквізитів для перерахування коштів на ваш рахунок.
7
Якщо у вас немає відкритого рахунку в банку, отримаєте ощадкнижку. Оформити її можна в будь-якому відділенні Ощадбанку всього за 10 хвилин по пред'явленні паспорта. Також для открития рахунки вам буде потрібно внести мінімальний внесок в розмірі 10 рублів.
8
Рішення УФМС про повернення надміру сплачених сум має бути прийнято протягом одного місяця з дня подачі заяви.
При взаємодії з фізичними та юридичними особами держава стягує різного роду мита і штрафи, які надходять на його дохід. Фізичні, а іноді і юридичні особи здійснюють оплату цих зборів через відділення Ощадбанку за квитанціями. В тому випадку, коли сума була перерахована помилково, ви можете повернути оплату за квитанцією, звернувшись до податкової інспекції, яка веде облік всіх вступників до дохід держави платежів.
Інструкція
1
Напишіть заяву на ім'я керівника податкової інспекції з проханням про повернення помилково перерахованої суми або її частини. До заяви додайте копію паспорта. Якщо вся сума була перерахована помилково, то прикладіть до заяви та оригінали платіжних документів, підтверджуючих факт перерахування. В тому випадку, коли ви хочете повернути тільки частину грошей, додайте копію квитанції, яка повинна бути завірена розрахункової організацією, який здійснив цей платіж.
2
В заяві обов'язково вкажіть реквізити свого особового або банківського рахунку, свою поштову адресу або адресу електронної пошти, контактний телефон. Щоб отримати гроші на діючий рахунок в Ощадбанку, в пакет документів вкладіть ксерокопію першого аркуша вашої ощадної книжки. Якщо ви - довірена особа, що діє від імені підприємства, прикладіть до пакету документів копію завіреної нотаріусом довіреності.
3
Ст. 333.40 Податкового Кодексу РФ регламентує повернення коштів, які були сплачені платіжним дорученням або квитанцією Ощадбанку. Ви отримаєте свої гроші в тому випадку, коли було сплачено більше, ніж це передбачено чинним законодавством, сплачено за дії, які не обкладаються державним митом, або вами була помилково перерахована сума за дії, які вам не потрібні були. Використовуйте одну з цих формулювань в тексті заяви як підставу для повернення грошей по квитанції.
4
Згідно п.3 ст.333.40 НК РФ, написати заяву про повернення помилково перерахованих грошей ви можете протягом трьох років з дня сплати цієї суми. Повернути її вам повинні не пізніше, ніж через місяць з дня подачі заяви. В тому випадку, коли до заяви не будуть докладені всі необхідні документи, податковий орган повинен не пізніше, ніж через 5 робочих днів вислати на вашу адресу повідомлення і вказати, які вимоги вами були не виконані. Доповніть пакет документів і очікуйте надходження грошей на вказаний в заяві банківський рахунок.