Як в Excel відновити дані.

Під час роботи з різними документами необхідно бути вкрай акуратними. Натискання декількох невірних клавіш може призвести до повного очищення або видалення важливих файлів. У таких ситуаціях необхідно застосовувати програми, що дозволяють відновити змінені таблиці і текстові документи.
Вам знадобиться
  • - Recovery Toolbox for Excel;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Для відновлення цілісності електронних таблиць використовуйте програму Recovery Toolbox for excel-dokument "> Excel. Завантажте інсталяційний файл цього додатка. Виконайте інсталяцію програми. Для цього прийміть умови ліцензійної угоди і виберіть папку для розпакування файлів.
2
В останньому меню установки активуйте пункт Create desktop icon. Запустіть програму за допомогою з'явився на робочому столі ярлика. Натисніть кнопку Open і виберіть електронну таблицю, цілісність якої необхідно відновити.
3
Натисніть кнопку Analyze і зачекайте деякий час, поки програма проведе сканування обраного документа. Після завершення цього процесу вам буде представлена таблиця, що містить всю інформацію, яку вдалося відновити.
4
Варто відзначити, що описувана утиліта підтримує режим роботи з багатосторінковими таблицями. Переключіться між листами для повної оцінки якості відновлення.
5
Встановіть програму Microsoft Excel. Без її наявності ви не зможете експортувати відновлену інформацію на жорсткий диск комп'ютера. Після завершення інсталяції програми натисніть кнопку Export to Excel, розташовану в нижній частині робочого вікна.
6
Відразу після цього буде створена нова таблиця Microsoft Excel. Дочекайтеся її автоматичного заповнення інформацією, відновленої з оброблюваного файлу. Закрийте програму Recovery Toolbox for Excel. Виконайте збереження нової електронної таблиці.
7
Якщо ж ви повністю видалили потрібні документи, а не змінили їх вміст, скористайтеся програмою Easy Recovery. Варто відзначити, що дане додаток має вбудовану функцію відновлення електронних таблиць різного об'єму.
Іноді можна випадково видалити потрібну програму зі свого ПК. Неприємно, але, на щастя, не смертельно. Відновити втрачене цілком можливо. Є простий і доступний спосіб - відновлення системи комп'ютера до контрольної точки.
Вам знадобиться
  • Для того щоб відновити вилучену програму вам буде потрібно тільки доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Почніть процес відновлення з кнопки «Пуск». Виберіть: "Все програми" - "Стандартні" - "Службові" - "Відновлення системи".
2
Потім натисніть на "Відновлення попереднього стану", потім натисніть "Далі".
3
Вкажіть число, коли відбулося випадкове видалення потрібної вам программи.Еслі ви натиснете на дату в календарі, то система вам покаже, яка програма була видалена цього числа. Знайдіть в календарі свою програму, яку ви хочете відновити.
4
Якщо ви знайшли в системі свою втрачену програму, відзначте її та натисніть «Далі». Система повернеться до зазначеної дати, до того, як відбулося видалення програми.
5
Потім натисніть ще раз «Далі». Процес завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IJydqYFI43o
Зверніть увагу
Цим способом найчастіше користуються для відновлення роботи комп'ютера, але і для відновлення видалених програм він теж цілком працює.
Корисна порада
Віддалену програму краще відновлювати відразу ж, оскільки всі програми, встановлені після дати контрольної точки, будуть втрачені.