Як налаштовувати дзеркала. Як налаштувати дзеркала в машині в картинках.

Перед поїздкою на машині водій обов'язково повинен перевірити, чи правильно налаштовані дзеркала. Нехтуючи цим правилом, автомобіліст позбавляє себе хорошого огляду дороги, а це значно збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій.
Інструкція
1
Набудовуйте і перевіряйте дзеркала кожен раз перед тим, як поїхати кудись на автомобілі. Почніть з регулювання бічних дзеркал. Сядьте за кермо і злегка схиліть голову вліво. Поверніть ліве бічне дзеркало так, щоб ви могли бачити частину заднього бампера вашої машини. Повторіть те ж дію з правим дзеркалом. Ваші рухи повинні бути повільними і плавними, оскільки так легше визначити найбільш зручне положення дзеркал. У підсумку ви повинні забезпечити хороший огляд дороги і по можливості прибрати сліпу зону. Інакше з'явиться ризик виникнення аварій, особливо при перестроюванні в сусідній ряд.
2
Якщо ви не можете налаштувати бічні дзеркала так, щоб сліпа зона зникла, або придбайте параболічні моделі з широким оглядом, або прикріпіть додаткове опукле кругле дзеркальце. Врахуйте тільки, що в обох випадках відображення буде кілька спотворено, і вам буде потрібно час, щоб навчитися точно визначати відстань до машини, яка рухається позаду вас.
3
Налаштуйте дзеркало заднього виду. Сидячи на водійському місці, повертайте його до тих пір, поки у відображенні ви не побачите заднє скло вашого автомобіля, притому центр дзеркала повинен збігатися з центром відбитого скла. Ситуації, коли водієві доводиться підніматися і витягати шию, щоб подивитися в дзеркало, неприпустимі. Ви повинні дуже добре бачити, що відбувається позаду вашого автомобіля. Не нехтуйте налаштуванням дзеркала заднього виду: воно доповнює бічні дзеркала, дозволяючи отримати повний огляд дороги.
4
Перевірте якість настройки дзеркал. Сядьте за кермо і попросіть когось обійти ваш автомобіль навколо, чи не віддаляючись від нього більш ніж на два метри. Якщо в певний момент людина зникла з виду, значить, у ваших дзеркал є сліпа зона, і їх потрібно налаштовувати заново. Як тільки ви перестанете бачити відображення вашого помічника в бічному дзеркалі, воно негайно повинна з'явитися в дзеркалі заднього виду. Якщо це правило дотримане, і сліпих зон не виявлено, значить, ви налаштували дзеркала правильно.