Як обставити студію.

Квартира-студія підійде для творчих людей, які люблять часто міняти свій життєвий простір. Проявіть фантазію і використовуйте багатофункціональну меблі, щоб зробити житлоплощу затишною і оригінальною.
Вам знадобиться
  • Меблі.
Інструкція
1
Подумайте над тим, як саме ви будете розділяти квартиру на зони. У студії повинна бути спальня, кухня, вітальня і ванна. Кімнати і зони повинні відділятися один від одного перегородками. Не робіть суцільних стін з гіпсокартону. Це зорово зробить студію менше і створить ефект «захаращеності». Єдиний виняток - ванна кімната, вона повинна бути максимально ізольованою від решти площі.
2
Підберіть легкі переносні перегородки або ширми, щоб по необхідності їх можна було пересувати. Для більш ефективного візуального розділення кімнат використовуйте різне підлогове покриття. Пол зони кухні зробіть на кілька сантиметрів вище решти простору. Кольорове оформлення покриття кожного окремого відсіку може бути різним. Це візуально і символічно відокремить зони квартири один від одного.
3
У такій квартирі може зовсім не бути внутрішніх стін і дверей (крім санвузла), тому вам знадобиться сильна витяжка. Не захаращуйте простір студії, придбайте компактну трансформується меблі. Купіть відкидне ліжко, можете використовувати замість неї розбирається диван або крісло. До інтер'єру студії відмінно підійде пуфик на коліщатках, який може бути не тільки заміною крісла та стільці, але і журнальним столиком.
4
Не варто купувати велику кількість елементів декору, вони займуть занадто багато місця. Для малогабаритної квартири-студії буде достатньо декількох аксесуарів (картина, горщик або ваза з квіткою і багато іншого). Декор також можна використовувати в якості роздільників зон (ширма, фіранки і т.д.).
5
Постарайтеся використовувати якнайменше горизонтального простору, краще задійте стіни. Повісьте полички, на які помістяться книги, невеликий телевізор, диски, посуд і багато іншого. Інший варіант - купіть кілька максимально високих, але не займають багато горизонтального місця, шаф.
6
Перегородки теж можуть служити як полиць, а відокремити кухню від інших зон можна за допомогою не надто великий барної стійки. Всю решту меблів також слід купувати невеликого розміру. У вас має бути достатньо простору, щоб відчувати себе комфортно і не замкнуто.