Як взяти пільговий кредит.

Для окремих категорій населення банки передбачають пільгові програми кредитування. Щоб брати участь у них, і тим самим економити гроші на оплаті відсотків, слід знати, хто і як має право отримати подібний кредит.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - довідка про доходи;
  • - копія трудової книжки;
  • - пенсійне посвідчення;
  • - довідка про склад сім'ї;
  • - договір про надання платних освітніх послуг.
Інструкція
1
Отримайте пільговий кредит на отримання освіти. Така програма за участю держави існує в Ощадбанку. Ви можете оформити кредит під 5% річних, якщо збираєтеся проходити навчання на очному відділенні одного з вузів, схвалених Міністерством освіти Росії. Перелік подібних навчальних закладів вашого регіону можна отримати в одному з відділень Ощадбанку. Для оформлення цієї позики отримаєте у вузі довідку про успішність, якщо ви вже проходите навчання. Також в банк потрібно буде пред'явити копію договору на навчання. Термін кредитування може становити максимум 16 років. Під час навчання позичальник повинен буде виплачувати тільки відсотки, а основну суму кредиту - вже пізніше, після отримання диплома.
2
Зверніться у відділення Ощадбанку з пакетом документів. Заповніть анкету на отримання кредиту. Банк прийме рішення протягом семи робочих днів. При схваленні вашої заявки гроші будуть перераховані на рахунок вашого університету, а вам буде виданий примірник договору, графіка платежів і реквізити, на які ви повинні будете вносити щомісячні платежі.
3
Якщо ви пенсіонер, зверніться в один з банків, який надає пільги цієї категорії населення. Наприклад, до таких фінансовим установам відноситься «Прімсоцбанк» і Ощадбанк. Для підтвердження свого статусу вам потрібно буде надати пенсійне посвідчення, а також документ, що підтверджує розмір пенсії. Це може бути ощадкнижка або довідка з Пенсійного фонду. Врахуйте, що в більшості банків кредити надаються тільки працюючим пенсіонерам.
4
Скористайтеся пільгами при отриманні іпотечної позики, якщо у вашій родині троє і більше дітей. Ви можете отримати пільги в деяких комерційних банках, а також взяти участь в державних програмах безвідсоткових позик. Умови таких кредитів можуть відрізнятися залежно від регіону, тому для отримання більш детальної інформації звертайтесь до органів соціального захисту за місцем проживання.