Як голосно можна слухати музику.

Багато любителів музики воліють слухати музику на великій гучності, набувають потужні аудіосистеми, а побачивши по телевізору кліп улюбленої групи - збільшують силу звуку до максимуму. Це не тільки не зустрічає розуміння в оточуючих, але і не кращим чином впливає на самих меломанів.
Інструкція
1
Закон не забороняє громадянам прослуховування музики у власній квартирі, але строго обумовлює час, коли повинна дотримуватися тиша - з 23 години вечора до 7 ранку. В інший час ви можете включати будь звуковідтворюючі пристрою, але гучність їх не повинна перевищувати зазначеного державним стандартом рівня. ГОСТ наказує допустимий рівень шуму з 28 до 79 децибел в денний час і з 18 до 72 - у нічний.
2
Пам'ятаючи про своє право слухати музику, не забувайте і про право оточуючих на спокійний відпочинок. Крім того, в сусідніх квартирах можуть знаходитися маленькі діти, хворі, літні люди. Нехтування правилами пристойності може привести до візиту дільничного, штрафу, а втомлені від постійного шуму сусіди можуть застосувати до порушника тиші власні методи, не завжди гуманні. В крайньому випадку зробіть в квартирі хорошу звукоізоляцію.
3
Відмінний вихід для меломанів - навушники. Вибирайте якісні пристрої, що блокують зовнішні звуки - так вам не буде потрібно постійно збільшувати гучність, і ви не будете заважати оточуючим. Проте, потрібно пам'ятати, що навіть нетривалий, але регулярне прослуховування дуже гучної музики в навушниках чревато незворотним послабленням слуху і проблем з вестибулярним апаратом. Якщо звуки з ваших навушників чутні людям, що знаходяться на відстані більше метра від вас - зробіть тихіше. Більш того, гучна ритмічна музика здатна несприятливо впливати на нервову систему, приводячи до неврівноваженості, нездатності зосередитися, виникнення головних болів. Тому, якщо вам дороги власне здоров'я, спокій близьких і добрі відносини з сусідами, від прослуховування улюблених композицій на максимальній гучності краще відмовитися.