Як викласти файл і де.

В інтернеті можна знайти і скачати практично будь-яке вас файл. Будь це музика, відео, фільм або програма. Всі ці файли завантажують на сервери прості користувачі, адже навіть за допомогою цього вони можуть трохи заробити в інтернеті.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт www.mail.ru. Якщо ви вже зареєстровані на цьому сервісі, то зайдіть під своїм логіном і паролем. Якщо ж ви зайшли на цей сайт вперше і не зареєстровані на ньому, то зробіть це, натиснувши на кнопку «Реєстрація».
2
Коли ви ввійдете в систему, знайдіть у верхній частині екрану рядок з проектами цього сайту («Пошта», «Мій світ» і так далі), в самому кінці буде пункт «Всі проекти». Натисніть на нього, в з'явився списку виберіть "Файли".
3
На сторінці, натисніть на кнопку «Завантажити файл». Відкриється вікно Windows, в якому знайдіть потрібний вам файл, потім два рази клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Обраний файл буде завантажений.
4
Також існують файлообмінники без реєстрації, один з них - www.fayloobmennik.net/. Зайдіть на цей сайт. Натисніть на кнопку «Виберіть файл».
5
Заповніть поля «Опис», «Ваш e-mail» і «Пароль до файлу», останній пункт можна не заповнювати, якщо пароль для файлу не потрібно.
6
Поставте галочку поруч із пунктом «Згоден з правилами сервісу» та натисніть на кнопку «Завантажити». Коли файл буде завантажений, з'явиться посилання «Натисніть сюди» - натисніть на неї. Вам нададуть посилання для скачування цього файлу.
7
В недавній час з'явилися сайти, що надають постійне сховище ваших файлів, причому вони видають багато місця для зберігання. Можна сказати, що це жорсткий диск в режимі онлайн. Один з таких сервісів - http://www.box.com, зайдіть на цей сайт.
8
Зареєструйтеся на ньому, натиснувши на кнопку Sign Up, виберіть безкоштовний варіант (Free), натисніть на Sign Up Now.
9
На сторінці, що з'явилася заповніть всі обов'язкові поля для реєстрації, все пишіть на латині. Виберіть 5 Gb вільного місця - це безкоштовний варіант використання. Натисніть на кнопку Continue.
10
Зайдіть на свою поштову скриньку і перейдіть за посиланням, яка буде вказана в листі (підтвердження реєстрації). Тисніть на зелену кнопку Login.
11
Введіть пароль і натисніть Log In. Щоб завантажити файл, натисніть на кнопку Upload, виберіть потрібний вам файл для завантаження і натисніть Upload. Ваш файл завантажений, тепер можете використовувати його так, як вважаєте за потрібне.