Як не думати про їжу.

Основною перешкодою на шляху до стрункої фігури може стати психологічна залежність від їжі. У цьому випадку важливо навчитися відволікати себе від нав'язливих думок про невідповідною для худне людини їжі.
Інструкція
1
Навіть під час дієти намагайтеся харчуватися регулярно. Щоденні сніданок, обід і вечерю, що складаються з корисних і низькокалорійних продуктів - зелених овочів, знежирених кисломолочних продуктів, пісного м'яса - допоможуть вам не думати про заборонені ласощах як перекушування.
2
Організуйте своє дозвілля під час дієти. У людей із зайвою вагою їжа може стати не стільки способом насичення, скільки обов'язковою частиною вільного проведення часу. Намагайтеся не залишатися вдома, де досить велика спокуса почати їсти продукти з холодильника. Прогулянки на свіжому повітрі, відвідування музеїв або театрів у вільний час стануть для вас хорошим способом навчитися відпочивати без їжі.
3
Займіться спортом. Легка фізична активність помжет вам відволіктися від нав'язливих думок про їжу. Проте будьте обережні при виборі видів спорту. Деякі з них, наприклад, плавання, стимулюють апетит. На цей випадок беріть із собою в спортивний зал або басейн невеликий низькокалорійний фрукт або дієтичні хлібці - навіть під час нападу голоду ці продукти допоможуть вам утриматися від покупки будь-якої не належить до дієти їжі.
4
Пийте більше рідини. Вона допомагає притупити відчуття голоду, а також покращує загальне очищення організму. Це особливо важливо при дотриманні дієти, так як з обмеженням їжі в організм починає надходити і менше води. Віддавайте препочтеннейшій теплим напоям.
5
Якщо ви під час дієти повинні готувати страви для родини, не дотримує ваші обмеження, намагайтеся вибирати максимально прості швидкі страви. Довге знаходження на кухні може стати для вас зайвим спокусою.
6
Повісьте на холодильник і в інших видних місцях в будинку надихаючі зображення і фотографії людей з тією фігурою, яку ви хочете мати. Це допоможе вам правильно розставити пріоритети і навчитися відмовляти собі у вживанні шкідливої для вашої зовнішності їжі.
На жаль, деякі люди проходять через хворобливий розрив відносин. У народі кажуть, що час - найкращі ліки, але в такі хвилини здається, що час триває просто нескінченно і в голові постійно крутяться думки про кохану людину. Щоб не думати про колишнього після розриву відносин і швидше його забути, необхідно дотримуватись певних рекомендацій.
Інструкція
1
Більше спілкуйтеся з друзями. Не тримайте біль в собі. Хочете плакати - плачте. Зателефонуйте подружці, вимовити, вона вас послухає, і вам стане легше.
2
Припиніть всі відносини з колишнім хлопцем. Якщо у вас залишилися які-небудь недозволені загальні питання, житлові або фінансові, наприклад, постарайтеся їх вирішити якомога швидше. Ви не тільки заощадите свій час і побережете нерви.
3
Видаліть його номер телефону з мобільника. Приберіть з друзів в соціальних мережах.
4
Розважте себе. Сходіть в кіно, на дискотеку, на екскурсію. Більше часу гуляйте з подружками. Якщо немає такої можливості, почитайте улюблену книгу або пограйте в якусь цікаву гру.
5
Займіться спортом. Спорт є одним з кращих способів відволіктися від проблем. Запишіться в спортзал або на фітнес. Бігайте вранці. Це допоможе вам не тільки не думати про колишнього, але і поліпшити свою фігуру.
6
Підіть з головою в роботу. Це допоможе вам відволіктися, але не перестарайтеся. Не робіть з роботи культ.
7
Більше балуйте себе. Готуйте улюблені страви, приймайте розслаблюючі ванни, частіше ходіть по магазинах.
8
Знайомтеся з новими людьми. Не думайте, що всі чоловіки погані, і вам ніхто не потрібен.
9
Якщо ви хочете залишитися з колишнім друзями, намагайтеся рідше перебуває з ним в одній компанії. Довгі розриви для вас будуть корисніше, ніж короткі розставання. Ні в якому разі не займайтеся з ним сексом.
10
Якщо у вас є спільні друзі або знайомі, не питайте у них нічого про нього. І попросіть їх, щоб вони не порушували цю тему. Зрозумійте, що у вас тепер інше життя.
11
Уникайте місць, де ви часто були разом. Краще більше часу проводите в багатолюдних місцях, де є шанс нового знайомства.
12
не мстить і не робіть йому нічого поганого. Це може призвести до негативних наслідків і для вас теж.