Як відмовитися від смс-розсилки. мтс номер служби підтримки.

SMS-розсилка - зручний спосіб отримання новин, але іноді вона просто дратує. Починають приходити повідомлення від тих організацій і підприємств, на чию розсилку людина не підписувався. Такі послання не цікаві абоненту, вони відволікають від важливих справ, засмічують телефон. Відмовитися від SMS-розсилки можна різними способами.
Інструкція
1
Зверніться в будь-який з салонів свого оператора стільникового зв'язку і повідомте співробітнику про намір відмовитися від SMS-розсилки. Назвіть номер телефону і пред'явіть документ, що засвідчує вашу особу (паспорт). Або ж зателефонуйте в службу підтримки абонентів, продиктуйте паспортні дані і підтвердіть право на вчинення дій зі своїм номером телефону контрольної інформацією.
2
У оператора стільникового зв'язку «Мобільні Телесистеми (МТС)» номер служби підтримки 8-800-250-0890 (або короткий номер 0890), «Мегафон» - 8-800-333-05-00 (короткий - 0500 ). Ви завжди зможете знайти контактні дані для зв'язку зі своїм оператором на офіційному сайті компанії. Також корисна інформація часто міститься в буклеті, виданому при купівлі SIM-карти.
3
Якщо немає бажання спілкуватися зі співробітником служби підтримки, ви можете відмовитися від SMS-розсилки, ввівши на своєму телефоні передбачену для цих цілей комбінацію. Так, у оператора «Мегафон» для цього передбачений наступний код: * 105 * 3 * 7 * 1 # та кнопка «Виклик». Уточніть на сайті свого оператора послідовність введення цифр і знаків.
4
Управління послугами можливо через особистий кабінет на офіційному сайті постачальника послуг стільникового зв'язку. Виберіть свій регіон, зареєструйтесь або авторизуйтесь в системі, знайдіть розділ «Управління підписками» і задайте потрібні вам настройки. Збережіть внесені зміни. Після обробки інформації зазвичай приходить повідомлення про те, що послуга (розсилка) відключена.
5
Якщо при оформленні дисконтної чи клубної карти в якомусь магазині ви погодилися на отримання новин про акції, а тепер хочете відмовитися від розсилки конкретного відправника, ви можете звернутися безпосередньо в його адресу. Направте прохання про відключення розсилки на e-mail магазина, зателефонуйте на гарячу лінію або зверніться до будь-якого продавця-консультанта.