Як надягати ролики.

Катання на роликових ковзанах має приносити задоволення, а не мозолі на ногах, тому дуже важливо вибирати ролики точно за розміром ноги. Але при примірці дуже багато стикаються з тим, що не можуть правильно надіти ковзани.
Інструкція
1
Приміряти роликові ковзани необхідно в тих шкарпетках, в яких ви збираєтеся кататися. Для цього вам підійдуть як спеціальні «роликові» шкарпетки, так і бавовняні. Не рекомендується надягати під ковзани вовняні або синтетичні шкарпетки.
2
Вибирайте ролики точно за розміром. Примірку починайте з більшого розміру і поступово зменшуйте його до тих пір, поки не відчуєте, що п'ята впирається в задник. Врахуйте, що черевики роликових ковзанів розношуються, і якщо ви купите ролики хоча б на розмір більше, то через деякий час він буде просто бовтатися у вас на ногах. Щоб було легше вибирати взуття, можна скористатися таблицею розмірів ноги.
3
Необхідно правильно застебнути ковзани. Кріплення черевика зазвичай складається з трьох елементів: кліпс, ременя п'яти і шнурків. Першим ділом з черевика повністю витягніть язичок. Тепер можна приступати до затягування шнурків. При цьому намагайтеся якомога рівномірно розподілити тиск шнурків по всій довжині верхньої частини стопи. При затягуванні не потрібно здавлювати ногу.
4
Тепер закріпіть п'яту. Тут також не варто віджимати, але при цьому постарайтеся зробити це так, щоб при завершенні процесу п'ята не рухалася ні в бік, ні вгору. Якщо при спробі встати ви відчуваєте зсув, то спробуйте ще щільніше затягнути шнурки і п'ятковий ремінь. Якщо і це не допомагає, то необхідно переходити до примірці іншої пари ковзанів.
5
Останній етап - фіксування кліпс. Відкрийте кліпси, ремінець просмикніть в фіксатор. Далі необхідно замкнути кліпсу, при цьому манжета черевика повинна щільно обхопити вашу ногу. Тут також нога ні в якому разі не повинна бовтатися в манжеті.
6
Тепер можна надіти другий ролик і обережно встати на ноги. Походіть, якщо це можливо, хоча б 10-15 хвилин. За цей час ви зможете зрозуміти, комфортно вам чи ні. Якщо вам незручно, ви відчуваєте якийсь дискомфорт, відразу ж беріться за примірку інших варіантів. Тільки коли ви повністю будете впевнені у своєму виборі, сміливо оплачуйте довгоочікувану покупку.
Їзда на роликових ковзанах - це дуже цікаве і захоплююче заняття. Воно дозволяє не тільки весело провести вільний час, а й зміцнити багато м'язи тіла. Найважливішим кроком є вибір роликових ковзанів. Ця процедура не така проста, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - каталог роликових ковзанів;
  • - гроші.
Інструкція
1
Визначитися, яку суму ви готові витратити на покупку роликових ковзанів. Чим більше грошей ви відведете, тим краще модель зможете підібрати. Зазвичай простежується пряма залежність між якістю роликових ковзанів та їх вартістю. Але це не означає, що купивши дорогі ролики, ви зможете відмінно кататися. Якщо ви новачок, то не варто витрачати значну суму на покупку професійних ковзанів. Для початку можна цілком обійтися бюджетним варіантом. Це буде правильніше, адже при першому досвіді катання ви не один раз впадете. Це призведе до того, що рано чи пізно ваші перші ролики прийдуть у непридатність.
2
Зверніть увагу на черевики купуються роликових ковзанів. Зазвичай вони бувають двох типів - жорсткі і м'які. Жорсткий черевик є найбільш поширеним. Він являє собою пластикову конструкцію, в яку вставлений м'який чобіт потрібного розміру. Плюсами є досить високий рівень міцності і хороша вентиляція. Також внутрішній м'який чобіт легко піддається пранню. У деяких моделях передбачена можливість нетривалого ходіння в м'яких чоботях. Таке нововведення позбавить вас від необхідності носити з собою запасну пару взуття, щоб переодягатися в тих місцях, де катання на роликах заборонено. До мінусів можна віднести жорсткість конструкції. У деяких випадках нога може відчувати дискомфорт при катанні.
3
Ролики з м'яким черевиком мають незнімний чобіт, тобто рама кріпиться прямо до корпусу черевика, зробленого зі шкіри, її замінників або іншого міцного матеріалу. Бічна підтримка виконана з пластика або металевого сплаву. До плюсів можна віднести малу вагу черевика, а також зручність кріплень, адже м'який черевик чітко облягає контур ноги. З мінусів можна відзначити складність прання. Такі ролики практично неможливо повністю випрати.
4
Дізнайтеся в магазині про наявність роликових ковзанів із знімною рамою. На таких моделях можна демонтувати раму з коліщатками. Це дозволяє ходити в роликах як у звичайних черевиках. Ця функція дуже зручна, оскільки ви завжди можете перетворити ваші ковзани в звичайне взуття. Це стане в нагоді там, де на роликах не можна пересуватися, наприклад, по пухкому грунту або щебені.
5
Вирішіть, якого типу коліщатка будуть на ваших роликах. Бувають пластмасові, каучукові й гелеві коліщатка. Перші є найдешевшими. У процесі експлуатації вони можуть сколюватися і кришитися. Також пластмасові колеса видають дуже гучний шум при пересуванні. Каучукові коліщатка - це "золота середина". Вони коштують дорожче, але дуже практичні в експлуатації. Гелеві ролики є самим ідеальним вибором: вони майже безшумні при їзді. Зчеплення з поверхнею у таких коліс максимально. Вони годяться в тому випадку, якщо ви маєте деякі навички катання на роликових ковзанах.