Як відкрити доступ до сервера.

Процедура відкриття доступу до сервера увазі надання доступу до обраної мережевої папці, або расшаріваніє папки. Завдання вирішується стандартними засобами ОС Windows і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення. В даному випадку розглядається Windows Server 2003.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми. Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Знайдіть папку, до якої необхідно надати доступ, і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і застосуєте прапорець в рядку «Відкрити спільний доступ до цієї папки" діалогового вікна.
2
Надрукуйте бажане ім'я створюваного мережевого ресурсу в рядку «Загальний ресурс» і застосуєте прапорець в рядку «Максимально можливе» розділу «Граничне число користувачів». Натисніть кнопку «Дозволи» для того, щоб додати користувачів, які отримують доступ до вибраній папці, і скористайтеся командою «Додати». Виберіть потрібного користувача зі списку в новому діалоговому вікні та застосуйте прапорець для визначення прав доступу: - повний доступ; - зміна; - чтеніе.Подтвердіте свій вибір, натиснувши кнопку OK.
3
Зверніть увагу на можливість розширених налаштувань дозволів прав доступу при натисканні кнопки «Додатково». Зніміть прапорець в рядку «Дозволити спадкування ...», оскільки в іншому випадку обраний користувач отримає права від більш високого рівня (як правило, від диска, де за замовчуванням всім виставлено «Тільки читання»). Застосуйте прапорець в рядку «Замінити дозволу» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Застосувати». Слід мати на увазі, що час, який може зайняти процес розподілу прав, залежить не від розміру, а від кількості файлів у папці. Тому він може зайняти досить тривалий відрізок часу. Дочекайтеся завершення процесу і повторіть вищеописану процедуру по відношенню до кожного користувача або групи користувачів, яким необхідно надати доступ до сервера.
Лише деякі користувачі знають про те, що налаштувати домашню локальну мережу таким чином, щоб всі комп'ютери, що входять до її складу, отримали доступ в інтернет, можна без придбання дорогого устаткування.
Вам знадобиться
  • - мережева карта;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку виберіть комп'ютер, який буде безпосередньо підключений до інтернету. В даному випадку на ньому встановлена операційна система Windows Vista. У тому випадку, якщо цей комп'ютер має тільки один мережевий адаптер, придбайте другу мережеву карту. Вона буде потрібно для з'єднання двох комп'ютером в локальну мережу.
2
Придбайте мережевий кабель потрібної довжини. З'єднайте з його допомогою між собою мережеві карти обох комп'ютерів. До другого мережного адаптера вибраного комп'ютера підключіть кабель провайдера. В даному випадку абсолютно не важливий спосіб отримання доступу до інтернету (через LAN-порт або DSL-модем).
3
Увімкніть перший комп'ютер. Відкрийте список доступних мережних підключень. Виберіть той мережевий адаптер, який підключений до іншого комп'ютера. Відкрийте його властивості. Виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4». Натисніть кнопку «Властивості». Виділіть параметр «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте значення IP для цього мережевого адаптера, рівне 25.25.25.1.
4
Налаштуйте підключення до інтернету, якщо ця операція ще не здійснена. Перейдіть до властивостей даного підключення. Виберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт "Дозволити використання цього підключення до інтернету комп'ютерам локальної мережі». Вкажіть ту мережу, яку утворюють два ваших комп'ютера. Збережіть налаштування.
5
Увімкніть другий комп'ютер. Відкрийте список доступних мережних підключень. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IPv4. Якщо на другому комп'ютері встановлена ОС Windows XP, то вам потрібен протокол TCP/IP.
6
Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, рівне 25.25.25.5. Натисніть клавішу Tab для автоматичного отримання маски підмережі. Знайдіть пункти «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Заповніть їх значенням IP-адреси першого комп'ютера. Збережіть налаштування мережі.