Як захистити фотографію приватністю.

Художня фотографія - результат творчості професійного меншини. Велика частина населення користується фотоапаратом, щоб закарбувати на довгу пам'ять важливі події: дні народження, весілля, прогулянки. Часто на таких фотографіях люди зображені в ситуації або положенні, в якому не хотіли б постати перед оточуючими. Відповідно, і показувати такі знімки не варто. Альбоми, опубліковані в соціальних мережах, влаштовані з урахуванням цього моменту і тому можуть бути захищені налаштуваннями приватності.
Інструкція
1
Для початку створіть альбом. У соціальній мережі «ВКонтакте» пройдіть по рядку «Мої фотографії». Клацніть по вкладці «Створити альбом».
2
Введіть назву і опис альбому. Вкажіть в налаштуваннях приватності під описом, хто може переглядати альбом. Для цього натисніть посилання «Всі користувачі» (за замовчуванням всі можуть бачити). Трохи нижче точно так же виберіть можливість коментування для певних груп користувачів. Введіть назву і опис альбому. Вкажіть в налаштуваннях приватності під описом, хто може переглядати альбом. Для цього натисніть посилання «Всі користувачі» (за замовчуванням всі можуть бачити). Трохи нижче точно так же виберіть можливість коментування для певних груп користувачів. Це і є налаштування приватності.
3
Завантажте фотографії зі свого комп'ютера. По закінченні введіть опис фотографій з вибору і збережіть налаштування.
4
У соціальній мережі "Facebook" натисніть на вкладку "Photos" на своїй сторінці під головною фотографією. Далі за посиланням "Upload More Photos" відкрийте діалогове вікно і натисніть кнопку "Upload photos". Виберіть фотографії з комп'ютера.
5
Поки фотографії завантажуються, введіть назву, місце зйомки і якість зображень. Праворуч від опції "Share album with:" виберіть список користувачів, які можуть просматріватьь і коментувати альбом. Натисніть кнопку "Create album".
6
В поле "Description" введіть опис. Виберіть обкладинку з фотографій. Натисніть кнопку "Publish now" для відправки альбому.