Як орендувати платіжний термінал.

В тому випадку, якщо у вас немає впевненості, що такий вид бізнесу, як надання послуг з прийому платежів, може виявитися рентабельним, ви можете орендувати платіжний термінал і вже на власному досвіді прийняти рішення, чи варто цим займатися чи ні.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію як індивідуального підприємця;
  • - договір оренди місця під платіжний термінал.
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або юридичної особи з іншого зручною для вас організаційно-правовою формою. Це необхідно для укладення договору, як з компанією, що надає в оренду платіжні термінали, так і для укладення договору оренди з власником об'єкта нерухомості, в якому ви поставите цей апарат. Також ця реєстрація необхідна для виплати податків з отриманого доходу.
2
Знайдіть місце, де ви поставите платіжний термінал і укладіть договір оренди. З урахуванням того, що зараз практично кожен користується послугами оплати стільникового зв'язку або інших сервісів, немає необхідності шукати певне місце з великою прохідністю. Але якщо вам вдасться це зробити у великому гіпермаркеті, ваш дохід збільшиться значним чином. Найкраще знайти відразу декілька місць для установки більш ніж одного терміналу, але це вже залежить від розміру вашого стартового капіталу.
3
Знайдіть компанію, яка здає термінали в оренду з найбільш вигідними для вас умовами: мінімальне або максимальна кількість апаратів для оренди однією організацією; наявність знижки при оренді певної кількості платіжних терміналів; комплектація апарату; термін дії договору. Чим більша кількість терміналів ви зможете орендувати, тим більшу знижку ви зможете отримати в деяких організаціях.
4
Щоб укласти договір оренди терміналу, надайте свідоцтво про реєстрацію вашої організації або індивідуального підприємництва, договір оренди місця установки апарату.
5
Уважно слідкуйте за доходами від даного виду підприємництва. Цілком можливо, що в перспективі вам буде набагато вигідніше придбати свій власний платіжний термінал.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iYTz772lRpI