Як у фотошопі вирівняти зуби. вирівняти зуби в фотошопі.

Для вирівнювання зубів на знімку підійде комбінація фільтра Liquify з інструментом Clone Stamp. Щоб завжди мати під рукою редаговане зображення в початковому вигляді, всі зміни слід застосовувати до копії фонового шару.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Опцією Open меню File завантажте в Photoshop знімок, з яким збираєтеся працювати. Клавішами Ctrl + J продублюйте єдиний шар, з якого поки складається документ. Пересунувши вправо регулятор в палітрі Navigator, збільште масштаб перегляду фото.
2
Помітні щілини між зубами або діагональні відколи можна замаскувати за допомогою фільтра Liquify, вікно якого відкривається опцією з меню Filter. Вибравши інструмент Freeze Mask, зафарбуйте з його допомогою губи на фотографії. Таким способом ви зможете вберегти їх від деформації.
3
Застосовувати Liquify для маскування щілин в зубах є сенс, якщо область, яку треба заховати, становить не більше чверті ширини найближчого зуба. В іншому випадку результат роботи не буде виглядати природно. Перед початком роботи замаскуйте інструментом Freeze Mask один із зубів, що знаходяться поряд з виправляємо проміжком, і саму щілину на половину ширини.
4
Увімкніть інструмент Forward Warp і налаштуйте його параметри в панелі Tool Options. Налаштуйте Brush Size так, щоб кисть інструмента стала розміром з один із зубів, розташованих близько маскируемого дефекту. Всім іншим параметрам присвойте максимальне значення. Помістіть покажчик курсору на вільний від маски зуб і посуньте його в сторону щілини.
5
Інструментом Thaw Mask зітріть маску з зуба. Переключившись на Freeze Mask, зафарбуйте тільки що відредагований ділянку фото. Інструментом Forward Warp посуньте зуб, з якого щойно прибрали маску, в сторону щілини. Домігшись прийнятного результату, клікніть по кнопці ОК.
6
Діагональні відколи й великі проміжки між зубами можна поправити інструментом Clone Stamp. Клавішами Ctrl + Shift + N вставте поверх знімка новий шар, на якому будуть знаходитися коригувальні елементи, а в налаштуваннях інструменту активізуйте опцію Sample all layers.
7
Виберіть ділянку фотографії, скопіювавши частина якого, ви зможете закрити дефект. Клікніть по знайденої області, затиснувши Alt. Перейдіть до редагованого фрагмента і намалюйте поверх нього скопійоване область. Оскільки ви працюєте на новому шарі, ніщо не перешкодить вам стерти зайві фрагменти, якщо вони з'явилися з-під пензля інструменту. Увімкніть Eraser Tool і видаліть непотрібні частини картинки.
8
Відколотий куточок можна замаскувати копією іншої половини того ж зуба, відображеної по горизонталі. Увімкніть інструмент Lasso, обведіть неушкоджений ділянку фото і вставте його на новий шар. Опцією Flip Horizontal групи Transform меню Edit відобразіть скопійований ділянку. Інструментом Move Tool пересуньте його на потрібне місце і, якщо буде потрібно, зітріть зайві фрагменти.
9
Збережіть відретушувати фото опцією Save As меню File.