Як з pdf скопіювати сторінку. Як копіювати з пдф з одного аркуша на інший.

Формат pdf надзвичайно зручний, особливо якщо в тексті багато діакритичних знаків. Досить часто виникає необхідність скопіювати сторінку з документа, при цьому найбільш поширені програми для роботи з даним форматом не завжди дозволяють це зробити без проблем. Іноді копіювання забороняє автор документа, який і встановлює захист. В інших випадках текст може бути вставлений як зображення.
Вам знадобиться
  • - програма для читання pdf-формату (Adobe Acrobat. FoxReader та ін.)
  • - Open Office;
  • - Abbyy FineReader.
Інструкція
1
Відкрийте документ за допомогою тієї програми, якою ви зазвичай користуєтеся. Найбільш популярна - Adobe Acrobat. У ній передбачена функція копіювання, і цілком можливо, що більше ніяких програм вам і не буде потрібно. Тієї ж функцією розташовує і безкоштовна програма FoxReader.
2
Знайдіть у головному меню вкладку "Редагування", а в ній - функції виділення і копіювання. Виділити і скопіювати потрібний фрагмент можна і за допомогою правої клавіші миші.
3
Останні версії Adobe Acrobat.позволяют зберегти документ як текст. Збережіть, знайдіть потрібний фрагмент і скопіюйте. На жаль, формат txt не дозволяє використовувати діакрітіка, тому для роботи з документами на мовах, де багато діакритичних знаків, цей спосіб не годиться. Не спрацює він і в разі, коли текст був відсканований картинкою.
4
Якщо вас спіткала невдача, спробуйте інші програми. Наприклад, відкрийте документ через текстовий редактор Open Office. Ця програма справляється з форматом pdf досить успішно, якщо знову ж сторінка не представляє собою єдиного зображення.
5
Спробуйте Abbyy FineReader. Краще, якщо у вас стоїть одна з останніх версій. Відкрийте файл як зображення і запропонуйте програмі його розпізнати. В головному меню знайдіть вкладку "Зображення", а в ній - функцію "Тип блоку". Виберіть те, що вам потрібно. Не забудьте виставити мову. При збереженні виберіть "Копіювати в буфер".
6
Інший раз Abbyy FineReader розпізнає подібні файли невпевнено, а то й взагалі може видати табличку "Збільште дозвіл сканування". В цьому випадку, якщо документ невеликий, краще всього зробити скріншот з екрану комп'ютера. Тільки не забудьте виставити максимальний дозвіл. Збережіть картинку в зручному для вас форматі зображень, а потім заженете її в Abbyy FineReader, розпізнати і скопіюйте.
Корисна порада
Дуже корисною може виявитися невелика древня програмка Pdfwordconvertor. Вона покаже, яким чином був відсканований потрібний вам фрагмент. Якщо це суцільна картинка, то вона і відкриється як картинка, але вже в форматі doc.