Як в BIOS включити флешку. Як в биос на ноутбуці asus встановити завантаження з флешки.

Завдяки BIOS, базової системи введення-виведення, відбувається старт комп'ютера і забезпечується можливість роботи операційної системи з його обладнанням. Саме в BIOS проводиться первісна установка багатьох параметрів системи, в тому числі і можливість підключення USB-накопичувачів.
Інструкція
1
Зазвичай підтримка USB-пристроїв включена в BIOS за замовчуванням. Але в тому випадку, якщо вона з якоїсь причини виявилася відключена, необхідно її активувати. Для цього при старті комп'ютера увійдіть в BIOS, вхід найчастіше здійснюється натисканням клавіші Del. Так як виробники комп'ютерів в даному випадку не дотримуються єдиного стандарту, вхід в BIOS може здійснюватися натисканням клавіш Esc, F1, F2, F3, F10 або комбінацією Ctrl + Alt + Esc.
2
Увійшовши в BIOS, знайдіть розділ Integrated Periphirals. У ньому відшукайте рядок USB Controller і перемкніть її стан в Enabled («Включено»). Збережіть зміни, натиснувши F10, або вийшовши в головне вікно натисканням кнопки Esc і вибравши пункт Save & Exit Setup. У віконці вас попросять підтвердити зміни, для цього введіть Y і натисніть Enter.
3
Набагато частіше у користувача виникає необхідність не підключити флешку як таку, а завантажити з неї комп'ютер. Для цього на багатьох комп'ютерах є опція вибору завантажувального меню, звичайно воно викликається при старті комп'ютера натисканням однієї з клавіш: F8, F9, F10, F11, F12. Конкретна використовувана клавіша залежить від материнської плати.
4
Виберіть в меню потрібне вам завантажувальний пристрій, в даному випадку USB. Завантаження комп'ютера буде здійснена з флешки, але за умови, що на ній є потрібні завантажувальні файли.
5
Якщо ви не знайшли завантажувального меню, вибір флешки в якості завантажувального пристрою можна справити безпосередньо в BIOS. Для цього увійдіть в BIOS і відшукайте вкладку з рядками First boot і Second boot - тобто первинне завантажувальний пристрій і вторинне. В полях поряд з цими рядками вказані поточні установки. Поміняйте їх потрібним чином - наприклад, встановіть первинним пристроєм завантаження USB-накопичувач, а вторинним жорсткий диск. Збережіть зміни так, як було описано вище.
6
Пам'ятайте про те, що якщо ви встановлюєте операційну систему з флешки або компакт-диска і вибрали завантажувальний пристрій в BIOS, а не в завантажувальному меню, то після першої автоматичної перезавантаження Windows необхідно знову ввійти в BIOS і повернути завантаження з жорсткого диска. Якщо цього не зробити, знову спрацює автозагрузка з флешки або компакт-диска, і Windows знову почне перший етап процедури установки.