Як позбутися від блиску на обличчі.

Нерідкі випадки, коли ви довго робили макіяж, і він вийшов ідеальним. Через кілька годин ви дивитеся в дзеркало, а там - катастрофа. Все обличчя блищить, ніби намазане маслом. Не варто впадати у відчай - це можна виправити.
Інструкція
1
Жирний блиск з'являється на шкірі, якщо вона виробляє надлишкову кількість шкірного сала. Цей процес можна регулювати спеціальними кошти для вмивання і тонізації - створені для жирної шкіри, вони підсушують її, і жирний блиск не відображається долго.В боротьбі з блискучим обличчям вам допоможе і денний крем, який буде містити матирующие компоненти. Це також допоможе шкірі довше залишатися без жирного блиску .Звичайно, тільки засобами догляду гарного результату не домогтися. Вся солодка, жирна, солона, гостра (читай: шкідлива) їжа не сприяє матовості шкіри.
2
З жирним блиском можна боротися і косметичними засобами. Наприклад, базою під макіяж і пудрой.База під макіяж містить силікони, які не дають шкірі дихати, і не "випускають" назовні шкірне сало. Це не надто хороша ідея на кожен день, але для виняткових випадків нічого кращого бази поки не прідумалі.Пріучіте себе закріплювати макіяж пудрою, і ваше обличчя буде матовим довше звичайного. Пудра містить частинки, які "вбирають" сало, і макіяж довше залишається свежім.Еслі у вас безпроблемна шкіра, але ви страждаєте від її жирності, використовуйте прозору пудру - вона не буде видна на обличчі, але функції свої виконає на відмінно!
3
Матирующие салфеткіМатірующіе серветки - геніальний винахід косметологів. Тонкі листочки спеціальному папері ви докладаєте до проблемних зон (найчастіше це лоб, ніс, підборіддя) поверх макіяжу, трохи тримайте і ... весь жир залишається на серветці, макіяж при цьому не поврежден.Матірующіе серветки - відмінний засіб для тих, хто не хоче мати до вечора на обличчі верстви з пудри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xp8m6wt5EZE