Як швидко продати ноутбук.

Якщо вам терміново знадобилися гроші, не варто відразу займати їх у друзів і знайомих. Краще зверніть увагу на речі будинки, які вами не використовуються. Найчастіше після придбання нового ноутбука, старий ноутбук стає непотрібним, а його продаж може стати відмінним способом отримання грошей.
Інструкція
1
Перед продажем протріть ноутбук спеціальними очисними серветками. Перевірте працездатність ноутбука, щоб мати можливість показати потенційному покупцеві його можливості.
2
Розмістіть на декількох популярних міських сайтах безкоштовне оголошення про продаж ноутбука і вкажіть його ціну, знизивши її до допустимого рівня. Покупець на річ, яка коштує менше, ніж аналогічний товар, знайдеться швидше.
3
У разі якщо на ваше оголошення відгукнулися, домовтеся про зустріч з покупцем по телефону або за допомогою листування по електронній пошті. При зустрічі з людиною продемонструйте йому ноутбук і отримаєте обумовлену суму грошей.
4
У найближчій станції метро є підземний перехід, в якому знаходяться намети, де виставлені на продаж вживані ноутбуки, комп'ютери, мобільні телефони. Зробіть пропозицію продавцеві даної торгової точки купити ваш ноутбук. За його згоди передайте ноутбук покупцеві і отримаєте грошові кошти.
5
Якщо ви буваєте на ринках, де продають ноутбуки та комп'ютери, знайдіть людину з плакатом про покупку ноутбуків. Підійдіть до скупникові і запитайте його про суму, яку він готовий запропонувати за ваш товар. У разі якщо оговоренная вартість вас влаштовує, передайте ноутбук новому власнику і візьміть гроші.
6
Зайдіть в інтернеті на сайти магазинів спеціалізуються на продажу комп'ютерної техніки і подивіться, чи займаються ці магазини скупкою старих ноутбуків. Якщо така інформація вказана на сайті, відвідайте одну з точок прийому вживаних ноутбуків.
Зверніть увагу
Щоб швидко продати ноутбук подайте оголошення про його продаж в газету, наприклад «З рук в руки», або розклейте на зупинках громадського транспорту з вказівкою вашого контактного телефону.