Як повернути товар протягом 14 днів ? Як повернути товар в магазин протягом 14 днів.

Сама думка про повернення або обміні купленого товару змушує покупця нервувати. Як правило, спілкування з продавцями на цю тему загрожує довгими суперечками і з'ясуванням відносин. Щоб заощадити час і нерви, дізнайтеся заздалегідь, в якому випадку ви маєте право повернути товар в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.
Вам знадобиться
  • Товар, чек або свідок покупки
Інструкція
1
Правила повернення товару належної якості прописані в законі «Про захист прав споживачів». Зокрема, нас цікавить стаття 25. Якщо товар не має шлюбу, але при цьому не підходить вам за фасоном, габаритами, формою, розміром, комплектації або забарвленні, сміливо повертайтеся в магазин.
2
Переконайтеся, що ваша річ не входить в список товарів, що не підлягають обміну та поверненню за умови їх якісності. До них відносяться засоби особистої гігієни, ліки, технічно складні товари, косметика та інші. Ознайомтеся з повним переліком, затвердженим Урядом, щоб не пред'являти продавцеві необґрунтованих претензій.
3
Візьміть з собою в магазин чек, якщо він зберігся. Відсутність чека зовсім не є, всупереч поширеній думці, приводом для відмови. Якщо при вас був свідок здійснюваної покупки, цього буде достатньо.
4
Головна умова - товар повинен бути в первозданному вигляді, тобто невикористаним, з пломбами, ярликами, цілої упаковкою.
5
Продавець може запропонувати вам обміняти товар на відповідний. Якщо в день звернення такого в асортименті магазина не було і ви не хочете чекати його надходження в продаж, ви маєте повне право вимагати повернення грошей. Ваше вимога повинна бути задоволена протягом трьох днів.