Як відновитися в училище. училище так просто.

Відрахування з училища може статися з різних причин: поважних (переїзд, захворювання), неповажних (прогули, неуспішність), залежним і незалежним від самого учня. Якщо після відрахування у вас виникає потреба відновитися і завершити навчання, така можливість надається за законом.
Інструкція
1
Незалежно від причин відрахування, ви маєте право знову відновитися в училище і продовжити навчання на тому ж профільному напрямку, з якого були відраховані. Однак перш ніж писати заяву, прочитайте статут ссузов. Внутрішнім регламентом закладу встановлюється строк давності, протягом якого таке право зберігається за навчаються. В середньому він складає близько 5 років, але може варіюватися. Відновлення допустимо не раніше, ніж після одного року з моменту відрахування.
2
Для того щоб відновитися, зверніться до навчальної частини з відповідною заявою та документами, отриманими при відрахуванні (залежно від училища та терміну завершеного навчання це можуть бути атестаційна довідка, або державний документ встановленого зразка про неповну освіту).
3
Заява про відновлення розглядається навчальною частиною училища і приймається тільки при наявності вакантних місць. При позитивному рішенні, прохання передається на розгляд директору. Навчається вважається відновленим на навчання тільки після оформлення відповідного наказу.
4
У ряді випадків для відновлення може знадобитися ліквідація розбіжностей у плані дисциплін (наприклад, якщо за час перерви в навчанні були введені нові предмети, або змінена програма навчання за колишніми), яка здійснюється в індивідуальному порядку. Індивідуальний план доздачу предметної різниці також складається навчальною частиною і оформляється окремим розпорядженням із зазначенням точних термінів його виконання.
5
Пам'ятайте про те, що в тих випадках, коли на профільному напрямку, з якого ви були відраховані, відсутні вакантні місця, відновлення допускається на інші профільні напрямки із складанням індивідуального плану ліквідації розбіжностей у планах навчання між напрямками.