Як в скайпі зберегти пароль. де на комп'ютері скайп зберігає паролі.

В додатку Skype, як і в багатьох інших програмах, де користувачеві необхідно авторизуватися при вході, передбачений менеджер паролів. Щоб в Скайпі зберегти придуманий вами пароль, необхідно задати відповідні налаштування.
Інструкція
1
Саму програму можна завантажити з офіційного сайту постачальника програмного забезпечення за адресою http://www.skype.com. Відвідайте сторінку, виберіть розділ «Завантажити Skype» і вкажіть в підміню свою операційну систему і тип використовуваного вами обладнання - комп'ютер (також існують версії для телефону і для телевізора).
2
Коли сторінка оновиться, натисніть на блакитну кнопку «Завантажити Skype». Ви переміститеся на нову сторінку, де автоматично відкриється додаткове вікно, в якому вам буде запропоновано зберегти інсталяційний файл на свій комп'ютер. Вкажіть директорію для збереження, наприклад, робочий стіл, і натисніть на кнопку «Зберегти».
3
Дочекайтеся закінчення завантаження файлу і перейдіть в ту директорію, в яку ви тільки що зберегли файл. Клікніть двічі по значку SkypeSetup.exe лівої кнопкою миші. Запуститься «Мастер установки». Виберіть в його вікні мову інтерфейсу і прийміть умови користування програмою Skype.
4
Дотримуючись інструкцій «Майстра установки», дочекайтеся, поки додаток буде инсталлировано на ваш комп'ютер. Процес установки може зайняти кілька хвилин. Після цього автоматично відкриється вікно привітання, де вам буде необхідно ввести вже наявні логін і пароль, або зареєструватися в системі як нового користувача.
5
Не поспішайте натискати на кнопку «Увійти в Skype». Щоб у програмі зберігся пароль, відзначте маркером поле «Автоматична авторизація при запуску Skype». При таких налаштуваннях вам не доведеться щоразу вводити логін і пароль. Зберегти пароль на екрані запрошення, звичайно ж, можна не тільки при установці програми, але і в будь який інший час.
6
У тому випадку якщо ви забули пароль, зайдіть на офіційний сайт Skype і виберіть розділ «Підтримка». В контекстному меню клацніть по пункту «Акаунт і особисті дані». На оновилася сторінці виберіть розділ «Я не пам'ятаю пароль» і прочитайте інструкції, які підходять для вашого випадку.