Як самому зробити будівельні блоки. стінні блоки зробити самому.

У будь-якому магазині будівельних матеріалів або на ринку можна придбати спеціальні блоки, використовувані для зведення будівлі. Однак будівельний камінь зовсім не обов'язково купувати, його можна виготовити самостійно.
Вам знадобиться
 • - листовий метал;
 • - цементно-стружкова плита;
 • - цемент;
 • - пісок;
 • - керамзит;
 • - рулетка;
 • - олівець;
 • - дерево;
 • - наждачний папір;
 • - молоток ;
 • - цвяхи;
 • - відро;
 • - лопата;
 • - правило.
Інструкція
1
Заздалегідь визначте бажані розміри майбутнього будівельного блоку. Найбільш поширений і найбільш ходовий розмір: 400х200х200 міліметрів. Такий будівельний камінь не надто важкий, але при цьому товщина стіни може дорівнювати 200 або 400 мм (це залежить від особистих переваг).
2
Для майбутніх будівельних блоків необхідно сконструювати форми. Бажано використовувати цементно-стружкових плит товщиною 10 мм і листовий метал (2-3 мм). Форму для каменю також можна сколотити з дерева, ошкуренного зсередини.
3
Форму зробіть на один або кілька блоків (це прискорить процес виготовлення будівельного каменю). Виготовляються своїми руками блоки можуть бути з порожнинами або повнотілими (залежно від особистих переваг), що впливає на конструкцію отливной форми.
4
Для «холодного бетону» розчин для блоків приготуйте з цементу і піску (пропорція 1: 4), а для «теплого бетону» - з цементу, керамзиту і піску в співвідношенні 1: 4: 1. Потім заповніть «сировиною» блокову форму наполовину. Утрамбуйте розчин (можна скористатися держаком лопати) і тільки після цього доповніть форму відсутньою «сировиною».
5
Вирівняйте верхню поверхню майбутнього блоку будівельним правилом, тобто приберіть цим інструментом зайвий розчин. Через тридцять-сорок хвилин блок акуратно вийміть з форми, а в ній сформуйте новий будівельний камінь.
6
Для повного затвердіння розчину блоки дбайливо транспортують у спеціальне місце, захищене від сонця і дощу. Повністю блоки затвердіють через двадцять чотири години.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DJXIBnD0Tds
Зверніть увагу
Для того щоб розчин не прилипав до блокової формі, обробіть її стінки відпрацюванням або машинним маслом.
Корисна порада
У розчин «теплого бетону» можна додати дерев'яну тирсу, шлак або скло.
При продажу будівельних матеріалів найголовніше - враховувати специфіку того сегмента ринку, на який ви орієнтуєтеся. Бажано орієнтуватися і на оптову, і на роздрібну торгівлю - мати відразу два відділи, один з яких буде прив'язаний до виставкового залу і одночасно буде магазином для роздробу, а другий повинен займатися виключно оптовою торгівлею і пошуком великих клієнтів.
Інструкція
1
При відкритті виставкового залу подбайте про те, щоб весь асортимент був представлений візуально. Це послужить хорошу службу як при роздрібній торгівлі, так і при поданні «товару обличчям» для оптових покупців. Для цього вам знадобиться велика торгова площа. Необов'язково орендувати зал у центрі міста.
2
Активно рекламувати свій товар, використовуйте мережу інтернет, газети і телебачення, а також радіо. Переважно використовувати для реклами не тільки дошки оголошень в мережі інтернет, але і створити свій сайт з електронним каталогом, який буде доступний для скачування у вільному доступі. При реклами на радіо особливу увагу приділіть спеціальним радіостанціям для автомобілістів.
3
Використовуйте агресивний маркетинг для просування свого товару в оптових продажах. Найміть штат менеджерів, основне завдання яких буде пошук замовлень, їх заробітна плата буде формуватися виходячи з відсотків від продажу товару. Ваша цільова група при цьому - будівельні компанії, підрядники та компанії, які займаються ремонтом. Незайвим буде ввести систему знижок для потенційних клієнтів - за допомогою карти знижок ви зробите їх постійними.