Як підібрати гітару.

Що робить гітарист, коли хоче отримати професійний звук від своєї гітари? Безумовно, він довгий час займається, відпрацьовує технічні прийоми. Дійсно, в основі гарного гітарного звуку лежить саме виконавська техніка гітариста. Однак без якісного та професійного інструменту домогтися звуку або дуже складно або неможливо взагалі. Деякі музиканти все життя займаються підбором обладнання та пошуком саме свого інструменту.
Інструкція
1
При виборі гітари потрібно лише прислухатися до свого внутрішнього голосу і зупинити свій вибір на тій гітарі, яка виявиться підходящої за кольором і формою більш за все, і тільки потім приступити до її прослуховуванню. Послідовність має бути саме такою (оскільки навряд чи варто очікувати від недбало виготовленої гітари якісного звучання), тобто, спочатку "закохуємося" в інструмент, а тільки потім оцінюємо його дані.
2
Для того, щоб не вибрати браковану гітару , необхідно ретельно оглянути ее.В першу чергу перевірте збереження кузова (чи немає не німий тріщин або пошкоджень деревини). Також не повинно бути не проклеєних стиків або стиків, на яких лак потріскався. Особливо уважно огляньте місце з'єднання грифа з корпусом, місце прикріплення підставки.
3
Далі перевірте, прямий чи гриф у даного інструменту. Для цього вскіньте гітару , ніби рушницю для пострілу, і простежте поглядом уздовж бічної кромки гріфа.Ета лінія, що йде від початку грифа (у резонаторного отвори) до нижнього поріжка, повинна бути прямою, без будь-яких видимих відхилень. У разі, якщо є хоча б найменший натяк на викривлення грифа, просите показати інший інструмент, адже гітару з кривим грифом коректно налаштувати попросту неможливо. Крім того, вона позбавлена по-справжньому чистого тону звучання.
4
Потім потрібно перевірити відстань між сусідніми струнами. Зауважте, що воно має бути абсолютно однаковим, без похибок.
5
Далі, перевірте, покрутивши кілки (половини обороту колка буде цілком достатньо), плавно чи рухаються шестерні в колкові механізмах, і тільки після цього можете сміливо купувати вподобану гітару .
Корисна порада
Не забудьте взяти і зберегти чек після покупки. Інакше, якщо виявите будь-які недоліки інструменту, ви не зможете повернути його назад в магазин і обміняти на інший.