Як швидко позбавитися від алергії. швидко позбутися від алергії народними засобами.

Алергією називають надмірну реакцію імунної системи організму на деякі зовнішні подразники. В результаті цього при контактах з алергічними речовинами виникає почервоніння та висипи на шкірі, алергічний нежить, задуха, кон'юнктивіт та інші яскраво виражені ознаки.
Вам знадобиться
  • - антигістамінні препарати;
  • - муміє.
Інструкція
1
При перших ознаках захворювання слід негайно звертатись за медичною допомогою. Лікар-алерголог зробить шкірні проби на предмет виявлення алергену.
2
Якщо проведення даної процедури неможливо з яких-небудь причин, лікар проведе імуноферментний аналіз, який показує наявність антитіл до певних речовин в крові хворого.
3
Лікування алергії завжди комплексне і включає медикаментозну терапію, фізіопроцедури, дієту. Антигістамінні препарати 2-3 поколінь вважаються безпечними, високоефективними і практично не дають побічних ефектів. Препарати призначає лікуючий лікар строго індивідуально, виходячи з реакції організму на певну групу алергенів.
4
Ефективним способом лікування алергії є метод специфічної імунотерапії. При цьому в кров в малій кількості вводять алерген, на який відбувається реакція. Через деякий час вводять велику дозу, тим самим змушуючи організм самостійно виробляти захисні антитіла, що блокують дію алергенів. Даним методом можна домогтися стійкої ремісії на довгі роки.
5
Одним з ефективних засобів народної медицини проти алергічної реакції є муміє. Причому, використовується як всередину, так і зовнішньо. Розчиніть 1 грам очищеного муміє в літрі теплої кип'яченої води. Приймайте по 100 мл один раз на день - вранці, натщесерце. Курс лікування - 20 днів.
6
При необхідності курс лікування можна повторити через місяць, вдвічі зменшивши дозу препарату. Для обробки алергічних висипань розчиніть 1 грам муміє в 100 мл води. Змащуйте 3-4 рази на день, даючи висохнути природним шляхом. Такі курси лікування рекомендується повторювати по 20 днів навесні і восени.
Зверніть увагу
Ймовірність виникнення алергічних нападів підвищується при фізичних перевантаженнях, стресах, інфекційних хворобах дихальних шляхів, палінні, хімічних отруєннях.
Корисна порада
Якщо за допомогою аналізів буде встановлено конкретний алерген, то найбільш швидкий спосіб позбутися від алергії - повністю виключити з ним контакт.