Як не стати жертвою моди.

Багато дівчат, прагнучи одягатися модно, виглядають не переможницями, а жертвами моди. Здавалося б, у вік інформаційних технологій одягатися за останньою модою - це так просто. Насправді інформації занадто багато, і щоб не стати посміховиськом в очах оточуючих, не забувайте про смак.
Інструкція
1
Ретельно виберіть свій стиль. Орієнтуйтеся на свій спосіб життя, звички, особливості характеру. Тільки так одяг буде виглядати на вас природно. Тільки ви знаєте, які речі будуть вам до лиця, а які ні. Одяг має стати продовженням вашої особистості, а не маскою, за якою ви ховаєтеся.
2
Не забувайте про вік. Як би вам не хотілося, його приховувати, вік - це невід'ємна частина вашої особистості і з цим треба миритися. Не думайте, що жінки за тридцять не можуть дозволити собі носити гостромодні речі, просто вони роблять це по-іншому. Відштовхуючись від віку, корегуйте і загальний образ. Babydoll в 35 років виглядає смішно і безглуздо, а вісімнадцятирічна жінка-вамп викликає подив.
3
Якщо модна новинка не прикрашає вашу фігуру і виставляє напоказ недоліки, відмовтеся від неї. Нехай всі ваші подруги хизуються в подібних нарядах, для вас важливіше те, що дійсно вам йде.
4
Так само як не рекомендується використовувати в одязі кілька яскравих кольорів одночасно, не варто і змішувати кілька різних стилів. Дотримуйтеся одного - основного, і додавайте до нього деталі або аксесуари в залежності від ситуації. Навіть самий строгий діловий стиль на першому побаченні можна розбавити чимось романтичним.
5
Носіть вибрані гостромодні речі правильно. Наприклад, рвані джинси можна одягати поверх колготок, як би вам не було холодно. Пам'ятайте про це.
6
Згадайте незабутню Еллочку-людожерку і підіть її приклад. Нехай вона смішна в книзі, але, вибравши як наслідування гідний об'єкт, вона поступила правильно. Якщо ви не відчуваєте, що здатні самі зі смаком підбирати модний одяг, орієнтуйтеся на вибір відомих особистостей. Серед визнаних ікон стилю напевно знайдеться та, чий образ вам ближче всього.
7
Слідкуйте за модними показами. Уважайте, що одягнута манекенницях. Не біда, що на подіумі або в модному журналі це виглядає епатажно. Достатньо злегка зменшити напругу, зменшити розмір декольте, трохи подовжити спідницю, і весь наряд буде відмінно виглядати в звичайному житті.
8
Не забувайте про почуття міри. Якщо ви не хочете уславитися фріком, краще нехай на вас буде недо-, ніж надто. Зрештою, образ створюється деталями. Так що краще розбавте класичний наряд остромодним аксесуаром.
Зверніть увагу
Звичайно, існує еклектика, але ті, хто вміє сміливо і зі смаком змішувати в наряді кілька напрямків, як правило, мають вродженим почуттям стилю і навряд чи потребують прочитанні цієї статті.