Як намалювати коня олівцем поетапно. Як намалювати коня поетапно олівцем.

Прекрасні і благородні коні, які здавна захоплюють людей своєю грацією і красою, часто служать моделями для художників. Їх зображають мчаться в табуні, запряженими в сани, мирно пасуться на лузі і тянущими плуг селянина. Коні є персонажами багатьох мультфільмів і книг, тому затребувані і стилізовані малюнки цих тварин.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Виберіть стиль малюнка, який збираєтеся зробити. Знайдіть фотографію або картинку, яка найбільш повно відповідає вашому задуму. Розгляньте фігуру коня уважно. Вичленуєте кілька частин, на які можна розділити тварина, щоб було легше працювати.
2
Голову можна умовно розділити на круг і прямокутник, шия схожа на конус, груди являє собою велику кулю, круп - теж коло. Ногам коні приділіть особливу увагу, можна навіть вивчити анатомію тварини, щоб зрозуміти, як влаштовані кінцівки, де знаходяться суглоби і основні кістки. Тільки так можна зобразити ці стрункі частини тіла коня.
3
З'єднайте прості фігури, з яких складається ваш ескіз, плавними лініями в один силует. Обрисуйте ноги тварини, оформите копита. Уточніть форму спини коня, не забудьте про прогині хребта, який присутній між лопатками і крупом коня. Зобразіть хвіст, гриву і вуха.
4
Зітріть невірні лінії, домагайтеся гармонійності фігури. Звіряйтеся з картинкою-зразком. Намітьте штрихами м'язи коня, добре видні під шкурою. На морді схематично зобразите очі, ніс і розріз рота. Пасма гриви можуть закрити частину голови коня. Окресліть круглу щоку тварини.
5
На наступному етапі працюйте над уточненням деталей. Намагайтеся, щоб лінії були плавними і природними. Вдивляється у фотографію, щоб не упустити навіть дрібних нюансів будови тіла і голови коня. Шерсть навколо копит, чубчик між вух, оксамитовий ніс, блискуча шкура - все це вам потрібно відобразити в своєму малюнку.
6
Тепер вам необхідно зробити фігурку об'ємної, це досягається за допомогою світлотіні. Визначте точку, звідки буде падати світло на коня. Ті частини тіла, на які світить сонце, залиште білими або світлими. Те, що знаходиться в тіні, заштрихуйте олівцем. Зробіть м'язи рельєфними, на опуклих очах залиште білі відблиски.
7
Відкладіть картинку, щоб попрацювати над нею потім, коли очі відпочинуть і розгледять якісь неточності і шорсткості малюнка.
Зверніть увагу
Як малювати кінь олівцем. Кінь - це прекрасне і благородна тварина. Навчившись її правильно малювати, ви з набагато більшою легкістю зможете зображати інших звірів, проектуючи на рисунок свої нові знання. Щоб зобразити кінь у стрибку важливо визначити опорні точки тварини. Другий поетапний урок: Тепер давайте спробуємо намалювати коня, яка чогось злякалася.
Корисна порада
Як намалювати коня. На самому початку накреслимо квадрат. Там зробимо два овалу. Наступним етапом - намалюємо основні форми коні. Далі вже обводимо олівцем, вимальовуючи тулуб і ноги. Ось вже на малюнку ясно видна майбутня конячка. Щоб намалювати коня поетапно, якщо потрібно, то можна використовувати перший приклад. Якщо Ви хптіте обьяснить дитині, як намалювати конячку, то другий Варіант - простіший, дитячий.